Soft do SAGEM MY501X

:slight_smile: witam tak jak w temacie potrzebuje softa do Sagema MY501X

Kupiłem telefon w Plusie ale sie okazalo ze jakiegos lipnego softa ma.

Szukalem w necie jakis informacji o tym i na jedneym forum ktos napisal ze podobno Ci od PLUSa cos grzebali w software telefonu i dlatego tak sie dzieje.

Filmy mozna nagrywać ale tylko 10 sekundowe (chociaz telefon posiada karte pamieci 128MB wiec brak miejsca nie jest tego powodem), pozatym nie wszystkie nagrane filmy po zapisaniu mozna odtworzyc bo wyskakuje komunikat “odmowa!” :? a samo zapisywanie trwa nawet do 2min :? :-x jak nie wiecej bo jest przeprowadzana jakas kompresja wideo.tak samo ze zdjeciami…robione w rodziałce 1280x1024 zapisuje w 10sekund :confused: bez sensu

nie zebym narzekał ale czasami to densrwuje.Podobno ten soft mial byc poprawiony tylko nie wiem jak go znaleźć.W PLUSIe nic nie wiadomo a na stronie SAGEMa nic nie mozna sie dowiedziec :? :-x tak jakby sprawy nie bylo…wiec moze Ktos z Was Panowie wie co moglbym z tym zrobic?

Pozdrawiam :stuck_out_tongue:

cześć, też właśnie sobie kupiłem tego koma i jest bardzo fajny ale jest kilka mankamentów np. nie ma dyktafonu, filmiki 10 sek.

proszę o jakiegoś fajnego softa do tego tela abym mógł z niego korzystać w pełni jego możliwości

Hej! Ja tez mam te kome:) I nie wiem czy mam poprostu fatrta czy to u was cos nie tak:) Ale np. dyktafon to ja mam:) wchodze w moje dzwieki>opcje>nowy>nowy dzwonek :slight_smile: i sorry ale t o nie jest rudne:) Tel. jest do gadania wiec 15 sekundowe filmiki mi nie przeszkadzają:) A jak sie wgrywa taperki o rozdzielczosci 176x220px to kica z nimi tel. aż miło:) Do tego swietna jakosc dzwieku mp3, troche ciche sluchawki ale nie jest źle:) Ogolnie tel. w swojej klasie cenowej jest liderem chyba;) przynajniej wg mnie!:slight_smile: Pozdrawiam