Sokker Manager


(Brokus14) #1

Witajcie, pragnę wam przestawić piłkarskiego managera online ,który niedawno obchodził swoje piąte urodziny. Może i wielu z was o nim słyszało, przygotowałem jednak troszke dokładniejsze wiadomości na temat tej gry. Mam nadzieję że wklejając je tutaj nie łamię regulaminu tak więc zapraszam do krótkiej lekturki :]

Sokker Manager jest piłkarskim internetowym managerem. Po zarejestrowaniu otrzymasz własną drużynę; Ty decydujesz jakich piłkarzy i jaką formację chcesz trenować a których piłkarzy chcesz sprzedać, tworzysz własną taktykę, i ustawiasz skład drużyny według własnego managerskiego przeczucia. Nie jest łatwo konkurować z ponad 60 000 managerów z ponad 90 krajów, więc jeśli preferujesz gry w stylu Football Manager na kodach z komputerem to nie jest to gra dla Ciebie.

Sokker posiada unikalne elementy którymi są na przykład: Ogladanie meczy (również na żywo) gdzie możesz oglądnąć czego możesz się spodziewać po swoich zawodnikach oraz oglądać niesamowite bramki - spójrz na przykładowe bramki: 1, http://www.youtube.com/watch?v=PFZMJb7qBZE, 3, http://www.youtube.com/watch?v=umpLObf_Mpo, oraz możesz obejrzeć więcej przykładowych filmików z youtube:

http://www.youtube.com/results?search_query=Sokker

Sokker jest darmową i bezpłatną grą:

Zarejestruj się i sprawdź się jako piłkarski manager :)

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą :slight_smile: Jeśli się zarejestrujecie znajdziecie mnie w grze pod loginen brokus . Możecie śmiało pisać wiadomości w sk@ - sokker mail .

Serdecznie zapraszam