Soldat rejestracja

Znalazłem na płycie mój stary pliczek do rejestracji, grałem na nim na wersji 1.2.1 i teraz chciałem sobie pograć, dodałem go do rejestru jak trzeba, wszystko gra, wchodze do gry na serwer i gram sobie, po 2 minutach “Problem z połączeniem” i mnie wywaliło (ping miałem 33), no ale wchodze znów i po 30 sekundach grania:

4gdxedp1ylxtzbvc.jpg

i musiałem Menadżerem zadań wyłaczyc Soldat.exe bo jak klikałem OK to wyskakiwało to znów :expressionless:

Włączam znów, a tu ta sama reklama “Jeżeli lubisz tą grę zarejestruj się za 25 PLN” (takie coś mniej - więcej) i wchodze na ten serw mimo wszystko i grałem sobie 30 minut i nic (nie miałem tego co po rejestracji, było tak jak w niezarejestrowanej wersji)! Nic mnie nie wywaliło, przedtem nie miałem takich problemów, na 1.2.1 chodziło dobrze. Czemu tak się dzieje? Ściągałem od nowa, usuwałem ten wpis z rejestru ręcznie i wprowadzałem na nowo.

Skontaktuj sie z autorem, bo gra zachowuje sie tak jakbys wlaczyl jakies programy do cheatowania. Może da ci nowy plik.

ford_focus Pamiętam że jak kiedyś też grałem z zarejestrowaną wersją to też mi wywalał taki błąd. Chyba nie ma na to rady. Ja zawsze ponownie dodawałem wpis do rejestru.