Soldier of Fortune 2 - jak prześć PRAGUE - TRAIN STATION

Mam problem z przejściem etapu PRAGUE - TRAIN STATION … Czytałam wiele opisów przejścia i w każdym napisane jest , że po odebraniu paszportu mam wrócić do żołnieża którego minełam idąc do wc problem w tym , że ja nie mijam ŻADNEGO żołnieża … ( tylko gościa z biletami ) i teraz nie wiem czy mam błąd w grze czy jestem ślepa i go nie widze … aha no a jak podchodze do jakiegoś innego żołnieża to mnie zabija … Prosze pomóżcie bo ja nie wiem co robić … PS. Doktor wsiada do pociągu i wcale sie nie gubi … a ja mówie coś o " control room"

Po załadowaniu doktorka do pociągu wracasz na peron, przechodzisz ostrożnie poza plecami żołnierza który stoi przy wagonach (nie może cię zobaczyć) i idziesz do największych drzwi, w środku musisz ominąć kolejnego strażnika. Idziesz po schodkach na górę, jest korytarz, znajdujesz dziurę w murze, przechodzisz przez nią. I jesteś z drugiej strony peronu, schodzisz na dół, i teraz żeby wejść do magazynu musisz ogłuszyć strażnika przed wejściem (wyciągasz powiedzmy pistolet, podchodzisz ostrożnie do niego z tyłu i lewym altem, przynajmniej tak to jest u mnie), jak go ogłuszysz to możesz już go potem spokojnie “dokończyć” nożem, tak na wszelki wypadek. Potem już będzie łatwo