Soldier of fortune 2 problem z misją

mam problem. w pierwszej misji gdzie trzeba iść do jakiegoś hotelu, po strzelaninie na ulicy i między kontenerami nie wiem co zrobić dalej. Są jakieś drzwi do których jak się podejdzie to pojawia się kłudka. A przez metalowe bramy się nie da przejść. Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedź. :frowning:

grałem kiedyś w tą grę ale nie potrafię ci pomóc

może warto zainwestować w poradnik np z tąd:

http://www.gry-online.pl/s024.asp?ID=128

Proszę sprecyzować temat - zmienić go na konkretny.

musisz wejść po drabinie na górę i iść po gzymsie aż do takiego balkonu.

PS Ta gra ma straszne błędy i niekiedy trzeba użyć kodu noclip by przejść w jakieś miejsce gdzie kończy się poziom

musisz dalej skakać po budynkach, patrz gdzie pojawiaja się ludzie i tam idź później gdzies okno chyba było otwarte, wchodzisz tam i wykonujesz dalej misje w domu

gdzie dokładnie znajduje się ta drabina bo ja jej nie widze??? !!

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 13:36

a kody mi coś nie działają pisze jakoś że enable on this server.

Przeszedłem tą gre bez żadnego kodu :? .

to gdzie jest ta drabina bo ja nic nie widze??

:frowning:

Opis przejścia misji PRAGUE - STREET

Wklejam cały opis ;].

ale ja potrzebuje początku. są jakieś butle WIELKIe i jak strzelam to wybuchają, potem strzelanina , wieża, kontenery i jeszcze dwie wieże, i wszedzie pozamykane drzwi, a potem budynek z balkonem a na dole drzwi oczywiście zamknięte, pokazuje się kłodka.

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 15:42

czy drzwi można jakoś otwierać???

Jak staniesz przy tych drzwiach to odwróc się w drugą stronę, tam może będzie drabina. Już nie pamietam jak to się przechodziło. Albo tam gdzie jest ten balkon to wróć się idąc wzdłuż ściany i wejdź na pudła i potem po ścianie do tego balkonu(strażnicy).

To jest chyba ten moment.

ja tez :lol:

ale ja właśnie nie wiem jak wejść na ściane a drabiy nie widać

miałeś szczęści albo spaczowaną grę. Niektóre misje tak jak tak np (nie pamiętam jaka to lokalizacja) trzeba wskoczyćw garażu do włazu w stropie na poddasze. Za Chiny się nie dało na wersji 1.0

potrzebuje dokładnego opisu jak używać kody

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 17:58

nawet t oczy dwie spacje czy jedna

http://www.gry.wp.pl

tam masz wszystko jak na dłoni

Qrde pokombinuj jeszcze, to wejście nie jest jakoś strasznie ukryte.

Może miał wersję GoldEdition z porawkami i dlatego nie grał na kodach. Taki błąd unieożliwiający dalsze przejście był w Jedi Knight 2: Jedi Outcast, no i w wielu innych grach :evil:

tez mialem ten problemik… :confused: a najlepsze ze nolip niewiele dawal…:confused: dopiero za ktoryms razem mi sie udalo…

ja mam właśnie gold editon

Jak zakończyć misje VergaraS Mansion-Grounds.