Solid Edge- nie moge wlaczyć

A więc mam Straszny Problem z programem Solid Edge, nie wiem czy ktos tego używał ale moze jest jednak ktos:)

Po włączeniu programu, no jeszcze raczej podczas jego ladowania, wyskakuje raportowanie bledów.

Nie wiem jak to właczyc , a jest mi to potrzebne do szkoły:/

http://img409.imageshack.us/img409/8942/seun5.png

Screen błędu.\

Proszę o szybką pomoc:)

Kliknij na KLIKNIJ TUTAJ przy info techniczne i daj screen

http://img186.imageshack.us/img186/1667/81850367za0.png

Oto raport o błedach.

Błagam pomózcie bo niezdam :confused:

Licze na was spece 8)

Obrazek, który zaprezentowałeś podaje w sumie niewiele szczegółów. Chociaż, z drugiej strony - informacje szczegółowe też pewnie mało komu powiedzą coś więcej :). Ale, na Twoim miejscu ja bym zaczął diagnozowanie problemu i próbę jego rozwiązania od:

-reinstalacji programu. Możliwe, że w między czasie coś uległo uszkodzeniu lub zainstalowałeś program/cokolwiek innego powodującego konflikt

-wyłączenia (na próbę) antywirusa i /lub innych programów skanujących w czasie rzeczywistym otwierane pliki i uruchamiane programy

  • zaktualizowania sterowników karty graficznej. Albo wręcz przeciwnie - cofnięcia się do któreś ze starszych wersji (byle nie starszych jak sam program czyli gdzieś ok. 2005 r.)

  • nie wiem, czy jako użytkownik wersji edukacyjnej (studenckiej) masz do tego prawo i dostęp ale sprawdź na stronie UGS-a czy są jakieś service packi i/lub inne patche dla tej 17-tki

  • Uruchamianie SE to dla większości domowych komputerów przeżycie podobne do porządnego testu 3DMarkiem :), więc nie zaszkodzi sprawdzenie RAM-u, temperatury procesora itp.

  • reinstalowałem i dalej to samo

  • wyłączałem i nic

  • sprawdzałem też nic to nie daje

  • moe sprawdzałem ale zobacze widziałem ze jest aktualizacja to 19-tki(ale my musimy uzywac 17 bo tam jest cos czego nie ma w nowszych niewiem dokladnie co)

  • czym mozna sprawdzic ram?? jakis dobry i łatwy program:)

PS: to sie stało bo formacie :confused: wczesniej dobrze chodziło

Memtest86. Ale jak masz jutro zaliczenie, to może być kłopot :). Wiarygodne sprawdzenie pamięci wymaga co najmniej kilkunastogodzinnego testu.

Hmm… Może to jest jakaś wskazówka? Postaraj się doprowadzić komputer do identycznego (no, prawie) stanu jak przed formatowaniem. To znaczy - ten sam zestaw innych programów (nie tylko uruchomionych, także zainstalowanych, bo może któryś wkopiował biblioteki powodujące teraz konflikt), te same poprawki Windows, itp, itd…

I jeszcze jedna sprawa. Co prawda “strzelam w ciemno”, bo Solid Edge’a znam słabiutko i instalacji nigdy sam nie robiłem, ale… czy ten program nie wymaga przypadkiem aktywacji? I co ważniejsze - czy nie stosuje jakichś “wybajerowanych” zabezpieczeń typu SafeCast, podobnie jak np. Autodesk. W jego przypadku podczas instalacji i aktywacji na dysku umieszczany jest program, którego nawet format nie jest w stanie “pogonić” z dysku :). Ale to już tylko moje zgadywanki i choć możliwe, że to przyczyna, to jednak mało prawdopodobna.

własnie doprowadziłem do poprzedniego stanu cały komputer, bo miałem backup:)

A prawda program wymaga instalacji, ale nie instaluje zadnego dodatkowego oprogramowania.

Spróbuje zainstalować jeszcze raz tyle że w innym folderze, i z pdst wersja angielska:) moze to cos da