[Rozwiązane] Odzyskanie hasła w programie Płatnik

Witam,

W dniu dzisiejszym chciałem wysłać dokumenty do ZUS za miesiąc wrzesień.

Wchodząc do programu, jak wiadomo należy podać hasło, które jak się okazało zapomniałem, lub co gorsza, źle wklepałem.

Z odzyskaniem nie byłoby większego problemu, jednak „upierdliwy” admin podobno zainstalował szpiega i trochę się boję grzebać w rejestrze.

Dlatego też chciałem zapytać, ile razy można wpisać hasło przy próbie logowania?

Czy po trzykrotnym błędnym jego podaniu konto użytkownika nie zostanie zablokowane?

Czy po wpisaniu dwukrotnym błędnego hasła, następnie zamknięciu programu Płatnik, liczą się te dwie nieudane próby wpisania hasła?

Proszę o odpowiedź.

Sprawa wagi Państwowej. :wink:

Z tego, co wiem, to program Płatnik nie blokuje się po zbyt dużej liczbie błędnie wpisanych haseł.

Po pierwsze, to jeśli masz możliwość odpalenia Regedit, to przecież wystarczy tylko odczytać właściwy klucz, a odczytywanie wartości trudno nazwać “grzebaniem w rejestrze” :wink:

Po drugie: jeśli masz możliwość instalowania programów na kompie w pracy, to poszukaj programu “Koala Ratownik” - u mnie w pracy standardowo co trzy miesiące ktoś zapomina zapisać sobie hasła po zmianie i ten programik pozwala odzyskać hasło zarówno administratora, jak i bazy danych.

greh , http://www.pomocnikplatnika.pl/odzyskiwaniehasel

Czytasz czasem informacje na stronach ZUS?

Czasem…

Spróbuję.

Do odzyskania zapomnianego hasła można użyć Koala Ratownika 3.0, który niedawno został wydany.

Polecam 4-tą wersję programu jeśli zapomnisz Płatnika hasło.