[SOLVED]Sterowniki do karty graficznej na Win7

Witam, wczoraj wpadł w moje ręce system MS Windows 7 Professional, zainstalowałem te sterowniki do grafiki i tak. System włącza się normalnie pojawia się ekran rozruchowy, znika i zamiast ekranu logowania pojawiają się małe prostokąciki we wszystkich kolorach tęczy. Działa tylko tryb awaryjny w którym nie da rady odinstalować sterów. Kiedy włączam tryb awaryjny z raportowaniem błędów wywala mi w raporcie że złe sterowniki, co robić?

no to jeśli się nie da odinstalować sterów to spróbuj bez odinstalowania. wejdz w tryb awaryjny ściagnij sterowniki zainstaluj i zobaczysz

A po co mam ściągać jeszcze raz sterowniki i instalować?

pobierz sterowniki pod win.7 w tych co pobrałeś pisze:

Operating System(s)

Windows Vista - 32-Bit Edition

Niekiedy od visty działają a niekiedy są problemy

[-X

Zgadza się ale są tylko takie na stronie ATI/AMD.

Popatrzpulpit.jpgzaznaczam tak jak na screenie, klikam Display Driver i wywala mi że do visty :roll:

Podaj nazwę karty graficznej

Przeczytaj, jak prawidłowo przeprowadzić proces instalacji nowych sterowników: deinstalacja-sterownikow-kodekow-t76390.html

Karta graficzna to ATI Radeon 9600 series :slight_smile:

Dodane 29.08.2010 (N) 14:53

Instalacji czy deinstalacji? Bo dałeś link o deinstalacji :stuck_out_tongue:

Dodane 29.08.2010 (N) 14:54

:arrow: odinstalowujemy wszystkie stery dotyczące naszego sprzętu z Panel sterowania-> Dodaj lub Usuń Programy.

Napisałem że tak się nie da :?

spróbuj odinstalować sterowniki programami tak jak jest opisane tutaj:

deinstalacja-sterownikow-kodekow-t76390.html

Jeśli ci się uda odinstalować bądz nie to zainstaluj potem ten sterownik do grafiki :

http://www.idg.pl/ftp/pc_22089/ATI.Cata … 2.bit.html

Problem rozwiązany, mianowicie instaluję sterowniki do Windows7 ze strony ATI/AMD instalujemy. Restartujemy komputer zgodnie z poleceniem instalacji, po ponownym rozruchu komputera, wchodzimy w opcje rozruchu(F8) i wybieramy "Ostatnie dobra znana konfiguracja . I cieszymy się sterami do grafiki z serii 9*** na Win7 :wink:

P.S -temat do zamknięcia.