Sony Ericsson a sterowniki


(Gareth17) #1

Mam Vistę. Od czasu pojawienia się Visty nie mogłem podłączyć do kompa komórki. Postanowiłem więc, że podłącze kabel do usb i zobaczymy co sie stanie. Ku mojemu zdziwieniu zaczęło się coś ściągać i zaczęła się aktualizacja sterowników. Wszystko było ok do czasu kiedy było coś w stylu pobieranie danych o użytkowniku. Instalacja się zakończyła i tylko w tamtym punkcie coś nie wyszło. Vista powiedziała, że sterownik nie został zainstalowany poprawnie i kazałem poprawnie zainstalować. Gdy instalka się zakończyła zacząłem instalacje programu Sony Ericsson PC Suite z aktualizacją. Szło wszystko ok do czasu kiedy wyskoczył następujący komunikat:

"Error 1303. The installer has insufficient to acces this directory: ...\x86_Microsoft.MSXML2R_6bd6b9abf3453789f_4.1.0.0_x-w_29c3ad6a. The instalation can not continue. Log on as administrator ot contact you system a..."

I tu zaczęły sie schody. Czy ktokolwiek wie, jaki ściągałem sterownik, żeby go ponownie ściągnąć czy chociaż wie co powinienem zrobić? Dodat, że jestem administratorem. Liczę na Twoją pomoc Smile


(Maciej 0202) #2

Podłącz telefon do komputera, włóż płytę ze sterownikiem od telefonu, i wejdź w menadżera urządzeń, znajdź tam swój telefon, i wybierz aktualizuj oprogramowanie sterownika.


(Gareth17) #3

OK, tak zrobiłem ale wciąż ten komunikat wyskakuje. Czy komuś coś przychodzi do głowy? Czy udało się komuś zainstalować Sony Ericsson PC Suite na Viście? Proszę o pomoc.


(yendra$) #4

Wejdż na stronę< http://www.sonyericsson.com/support> wybierz j.polski i telefon jaki masz ,w dziale " oprogramowanie i sterowniki " znajdziesz info że może ono pracowac w Windows XP o Viście nic nie pisze. :wink:


(Gareth17) #5

Ale ja jakąś aktualizacje znalazłem do płyty i zainstalowałem tylko nie wiem czy poprawnie. Aktualizacja dotyczyła płyty, a mianowicie setup, bo można zacząć instalkę. Czy jest jakiś użytkownik Visty co ma działający program PC Suite? A w ogóle to na czym polega ten błąd i jak go zlikwidować :frowning:


(Mrooveq) #6

http://www.sonyericsson.com/vista/.

trzeba poczekać.