Sony Ericsson K 750 i - pytania :)

(Wojciech 90) #1

Witam! Zakładając ten temat chciałbym się dowiedzieć za pomocą jakiego programu korzystacie do transmisji danych na linii komórka-komputer.

Ja używam FMA Sony Ericson (po polsku :smiley: ). Jednak niekiedy przesyłając mp3 (zwłaszcza z 3-5 z kolei..)gdzieś w połowie przesyłania telefon się wyłącza i włacza ponownie, ale bez przesłanych danych.

Ps: Wchodzą ponownie w program pyta mnie czy przywrócić sesje. Daje tak i idzie od tego momentu, w którym telefon się wyłączył. Co prawda nic takiego się nie dzieje, ale zwłaszcza jak się śpieszy można się wnerwić :lol:

Ps2: Używacie tego programu czy innego do przesyłania danych :stuck_out_tongue:

Ps3: Czyja jest wina :smiley: programu, telefonu, czy komputera :-o

Ps4: Gratuluje konkretnej strony głównej :stuck_out_tongue:

(Mafioz09) #2

Ja poprostu podłączem telefon do usb wyświetla sie jako dyśk wymienny wchodze tam i wybierm jakieś mp3 i potem wklejam do telefonu. czasami za pomocą bluetootch tylko że to długo trwa.

(Wojciech 90) #3

no fakt w sumie tak jeszcze nie próbowałem 8)

ps: transmisja idzie tak jak normalanie wkładałbym mpo3 na odtwarzacza 8)

(Mastermaro) #4

a ja poprostu uzywam irDy :stuck_out_tongue: albo u kolegi bluetooth :smiley:

(C Oolt) #5

Siemka! !!

Przymierzam sie do zakupu właśnie tego modelu SE. Chciałbym sie dowiedzieć czy to prawda ze dżojstiki ulegają szybkiemu zepsuciu oraz ze ma on słaba bateria no chyba ze te wady posiadają jedynie pierwsze modele tego telefonu. Co o tym myślicie ??? Jak tam sie trzymają wasze SE K750I ???

Pozdro :mrgreen:

(SOGA) #6