Sony Ericsson K510i

Hej. Chciałbym wiedzieć co sądzicie o telefonie Sony Ericsson K510i? Czy jest w miarę dobry i czy nie jest gorszy od siemens`a C75. Jak macie jakieś zdjęcia zrobione właśnie tym K510i to możecie mi je wstawić (dla porównania z tymi z siemensa oczywiście:). Bardzo prosze o odpowiedzi. Pozdro.

Na pewno jest 100 razy lepszy od tego siemensa. W tej cenie to dobry wybór.

k510i dobry telefon dobry wyswietlacz dzwonki c75 nie ma mp3 i ogolnie jest kiepski szkoda tylko ze k510i nie ma wejscia na karty chociaz ma duza pamiec

Ja w życiu bym tego telefonu nei kupił. Ma go mój kolega i po bliższym poznaniu telefonu uważam, że nei wart jest swojej ceny. Jest on taki troche malutki i pomimo, że ma 256k kolorow to jakość nie poraża. Aparat robi w miare ładne zdjęcia na najwyższej jakości a filmom można wiele zarzucić. Bateria nei trzyma specjaline długo, telefon troche wygląda jak zabawka i wyglada strasznie delikatnie (zapewne po pierwszym spotkaniu z betonem trzeba by sie było z nim pożegnać).W dodatku brak karty pamięci w telefonie za taka cene poraża. Mi osobiście w życiu by nie wystarczyło te ok 25mb kumpel ma na nim góra 5 mptrojek jak pokasuje dużo rzeczy. W dodatku trudno znaleść na niego np motywy a tapety i gry to trzeba raczej kombinować od innych telefonów z takim samym wyświetlaczem. Ogólnie nie polecam bo za tą cene można mieć naprawdę fajna motorolę z większym wyświetlaczem, kartą pamięci dobrym aparatem, na którą można dodatkowo znaleśc wiele ulepszeń. to by było tyle

Mam K510i jestem zadowolony a zdjecia robi 1280x1024; 640x480; 320x240 pod tym wzgledem reweralka. Jesli chodzi o odtwarzanie mp.3 to oczywiscie jest ale zbyt malo pamieci jak na playera 28MB w calym telefonie. Sumujac telefonik OK ale jak myslicie o sluchaniu muzy to raczej juz model 750 lub skladany 300 (tam jest 254MB).

Nie wiem jak tu wrzucic zdjecie z telefonu to jak cos to na gg 1917324, tam mozemy sie dogadac jak je wyslac.

Telefon poprostu rewelka za taką cenę !!

k510i bez porwnania ma wicej pamieci niz siemens c75,lepsze ma wszystko , jedyny plus siemensa to duzy wyswietlacz