Sony Ericsson K510i

(Skwaro) #1

Hej. Chciałbym wiedzieć co sądzicie o telefonie Sony Ericsson K510i? Czy jest w miarę dobry i czy nie jest gorszy od siemens`a C75. Jak macie jakieś zdjęcia zrobione właśnie tym K510i to możecie mi je wstawić (dla porównania z tymi z siemensa oczywiście:). Bardzo prosze o odpowiedzi. Pozdro.

(system) #2

Na pewno jest 100 razy lepszy od tego siemensa. W tej cenie to dobry wybór.

(Wojt3xxx) #3

k510i dobry telefon dobry wyswietlacz dzwonki c75 nie ma mp3 i ogolnie jest kiepski szkoda tylko ze k510i nie ma wejscia na karty chociaz ma duza pamiec

(Slawekwch) #4

Ja w życiu bym tego telefonu nei kupił. Ma go mój kolega i po bliższym poznaniu telefonu uważam, że nei wart jest swojej ceny. Jest on taki troche malutki i pomimo, że ma 256k kolorow to jakość nie poraża. Aparat robi w miare ładne zdjęcia na najwyższej jakości a filmom można wiele zarzucić. Bateria nei trzyma specjaline długo, telefon troche wygląda jak zabawka i wyglada strasznie delikatnie (zapewne po pierwszym spotkaniu z betonem trzeba by sie było z nim pożegnać).W dodatku brak karty pamięci w telefonie za taka cene poraża. Mi osobiście w życiu by nie wystarczyło te ok 25mb kumpel ma na nim góra 5 mptrojek jak pokasuje dużo rzeczy. W dodatku trudno znaleść na niego np motywy a tapety i gry to trzeba raczej kombinować od innych telefonów z takim samym wyświetlaczem. Ogólnie nie polecam bo za tą cene można mieć naprawdę fajna motorolę z większym wyświetlaczem, kartą pamięci dobrym aparatem, na którą można dodatkowo znaleśc wiele ulepszeń. to by było tyle

(Oxlukxo) #5

Mam K510i jestem zadowolony a zdjecia robi 1280x1024; 640x480; 320x240 pod tym wzgledem reweralka. Jesli chodzi o odtwarzanie mp.3 to oczywiscie jest ale zbyt malo pamieci jak na playera 28MB w calym telefonie. Sumujac telefonik OK ale jak myslicie o sluchaniu muzy to raczej juz model 750 lub skladany 300 (tam jest 254MB).

Nie wiem jak tu wrzucic zdjecie z telefonu to jak cos to na gg 1917324, tam mozemy sie dogadac jak je wyslac.

(Elf258) #6

Telefon poprostu rewelka za taką cenę !!

(Athletickboy) #7

k510i bez porwnania ma wicej pamieci niz siemens c75,lepsze ma wszystko , jedyny plus siemensa to duzy wyswietlacz