Sony Ericsson K750i - u jakiego operatora kupić?

Witam. Chciałbym kupić sobie telefonik Sony Ericsson K750i w abonamencie do 30 zł. Cena aparatu ma nie przekraczać 500zł. Jakiego operatora polecacie? Myślałem już o Erze, ale chcę zobaczyć wasze opinie. Proszę o porady. :slight_smile:

Moja mama ma identyko właśnie w Erze. Przy umownie na dwa lub trzy lata (nie jestem pewien) płaci abonament 30 zł, a za komórkę zapłaciła 475 zł. Do tego ma ileś tam darmowych min wymienianych na sms-y i szafa gra. :lol:

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 22:43

Możesz jeszcze tutaj poszukać (na Orange):

http://www.orange.pl/portal/map/map/

A z własnego doświadczenia Plusa odradzam. :?

nie bierz w ERZE !!

Niby dlaczego?? Ja mam w plusie i jestem zadowolony jak moi wszyscy znajomi.

Ja na trzech telefonach w wielu miejscach nie miałem zasięgu (w domu, na mieście, górach). Poza tym oszukali nie z jakieś dwa razy i musiałem zapłacić za nic. :?

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 22:48

Tzn. mama musiała zapłacić za nic. :wink:

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 22:49

Menu wcale nie jest brzydkie - zależy kto jaki ma gust. Poza tym można je sobie zmienić przy odpowiednim programie. :slight_smile:

mozna , tylko tracisz gwarancje , a jak cos poknocisz to też gwarancje tracisz i wydajesz kase na naprawe …

Weź sobie w orange mój kolega ma ten sam phone i nie narzeka. Sam też mam telefon w Orange Se K300i. :slight_smile:

mam i se chwale :wink:

tez mam w orange i jest idealny

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

A mam pytanko:Co takiego strasznego jest w tym sofcie Erowatym??Mam k750i właśnie z Ery i mi nic nie przeszkadza a wręcz podoba mi się ale może to dlatego że nie widziałem k750i od innego operatora

Też mam zamiar nabyć ten telefon tak jak jest to opisane w temacie. Prosiłbym może o jakieś konkretne linki do ofert danych operatorów bo jakoś na stronach głównych nie mogę ich znaleś 8)

a skąd wiesz że masz dalej ?? co myślisz że utrata gwarancji polega na tym że ktoś ci wbija na chate i zabiera karte gwarancyjną ??

Wiem, bo byłem w Erze i się pytałem. 8)

nie wierzył bym w to co mówią w erze :]

Nie chcesz to nie wierz.

Ale ten telefon [sony ericsson k750i] jest EXTRA! !!

A ja znowu słyszałem, że orange psuje telefony wgrywając tzw. Orange menu. Np. w Nokii 6680 dodają taki dodatkowy pasek na głównym ekranie, ktory oszpeca jego wygląd.

A macie jakieś zdjęcia tego " zepsutego " menu ?? ??

Coś takiego znalazłem. Chodzi o ten boczny pasek. W Nokiach BB5 bez problemu można to usunąć zwykłym kablem DKU-2

20060619221310271_2.jpg