Sony Ericsson K750i - u jakiego operatora kupić?

O ja, to naprawdę jest paskudne ;( a jakieś zdjęcia z zepsutym menu z ery ?

Ja mam K700i z Ery i całe “zepsucie menu” polega na dodaniu nowego niebieskiego motywu z logo Ery (■■■■■■■, przejrzysty jak żaden :stuck_out_tongue: ) oraz walnięciu w menu zamiast ikonki dostępu do internetu strony SE (Play Now) ikonką Omnix. Do tego dochodzą obrazki powitania/pożegnania z Ery ale tego jest w necie sporo i można zmienić tak samo jak tapetę :slight_smile:

Jak już ktoś jest baaardzo zdesperowany to może sobie zaaktualizować soft programem SEUS (Sony Ericsson Update Service) soft na W800i nie tracąc gwarancji (bo na tym polega zabawa, że program jest stworzony przez ekipę SE i połączony ze stroną SE przez co mamy zawsze aktualny soft :slight_smile: )

Plus GSM to moge sie wypowiedzieć tylko tak:

dobry prepaid, lipny zasięg.

Babcia chciała mieć tani abonament w Plusie to zasięgu prawie nie ma wcale :evil:

Potem wzięła abonament w Erze i zasięg jest normalny (telefon ten sam - SE T290i).

Dodatkowo w Plusie ją oszukali…

Miały być tanie wieczory wliczone w abonament a po roku umowy trzeba było bulić za to 20zł.

Jak już się decydujesz na Plus, sprawdź czy w miejscach gdzie często przebywasz masz normalny zasięg, a potem uważasz przy podpisywaniu umowy i pytaj czy będziesz miał takie same koszty przez cały okres umowy :slight_smile:

Pozdro

Ile kosztuje w końcu K750i w abo w Erze do 30 zł? :slight_smile:

Za daleko mam do Ery, żeby sie dowiedzieć :stuck_out_tongue:

na strone rty tez masz daleko ?

http://www.era.pl/download/promocje/swi … estawy.pdf

Albo w umowie na 36 m-cy za 399 zł.

Wielkie dzięki :slight_smile:

Właśnie nie mogłem tego znaleźć, albo nie wiedziałem czego szukam :lol: