Sony ericsson v600i problem ze ściągnięciem zdjęć na kompa

Witam dostałem od kumpla telefon tylko mam problem jak ściągnąć z niego fotki na kompa była przy niej płyta ale to jakieś badziewie bo jak wchodze na fotki w komurce przez kompa to mi sie całe restartuje i traci połączenie. Jakim to mi by najlepiej programem ściągało ??? dzięki za jakieś rady i podpowiedzi …

A czym zgrywasz BT czy Irda?? i podaj dokładniejsze objawy rwania tego połączenia… przy czym dokładnie on się resetuje…

Najlepszy program to moim zdaniem MPM tylko dane SW musi być zaktualizowane do SW telefonu

poeksperymentuj tu masz listę programów

To jest tak … odpalam kompa podpinam komure system ją wykrywa jak programem co ył przy niej jak i innymi jakie narazie znalazłem na necie (irda i kabel usb) dzwonki moge spokojnie wgrywać zgrywać mp3 nabijać to jest ok ale jak wchodze w zdjęcia to te standardowe to bez problema ale jak chce skopiować te co zparatem nacykałem to niby szczytuje ale po jakiejś minucie zaczynają znikać ikonki z paska systemowego i poklei traci sie drzewko w programie wszystkich wypisanych plików i folderów w telefonie i koniec telefon sie rozłączy i potem problemy żeby znów sie jakoś do niego dostać.

dzięki za jakąś pomoc

a spróbuj te fotki zrzucać pojedynczo…

instalne system na nowoi jak dale bedzie to samo to wtedy sie bede martwić

thx i pozdro

Max a tobie 100krotne za tę stronke