Sony ericsson v600i problem ze ściągnięciem zdjęć na kompa

(Fragles26) #1

Witam dostałem od kumpla telefon tylko mam problem jak ściągnąć z niego fotki na kompa była przy niej płyta ale to jakieś badziewie bo jak wchodze na fotki w komurce przez kompa to mi sie całe restartuje i traci połączenie. Jakim to mi by najlepiej programem ściągało ???? dzięki za jakieś rady i podpowiedzi ......

(Kukul16) #2

A czym zgrywasz BT czy Irda?? i podaj dokładniejsze objawy rwania tego połączenia... przy czym dokładnie on się resetuje..

Najlepszy program to moim zdaniem MPM tylko dane SW musi być zaktualizowane do SW telefonu

(M a x) #3

poeksperymentuj tu masz listę programów

(Fragles26) #4

To jest tak ..... odpalam kompa podpinam komure system ją wykrywa jak programem co ył przy niej jak i innymi jakie narazie znalazłem na necie (irda i kabel usb) dzwonki moge spokojnie wgrywać zgrywać mp3 nabijać to jest ok ale jak wchodze w zdjęcia to te standardowe to bez problema ale jak chce skopiować te co zparatem nacykałem to niby szczytuje ale po jakiejś minucie zaczynają znikać ikonki z paska systemowego i poklei traci sie drzewko w programie wszystkich wypisanych plików i folderów w telefonie i koniec telefon sie rozłączy i potem problemy żeby znów sie jakoś do niego dostać.

dzięki za jakąś pomoc

(Kukul16) #5

a spróbuj te fotki zrzucać pojedynczo...

(Fragles26) #6

instalne system na nowoi jak dale bedzie to samo to wtedy sie bede martwić

thx i pozdro

Max a tobie 100krotne za tę stronke