Sony Ericsson W800i

Co myślicie o tym telefonie ? Przedłużam umowe z Erą i chcę sobie wymienić aparat na ten właśnie.

Dokładny Opis

w800i.jpg

Co myślę??

Telefon cudeńko. Wszystkie funkcje. 2megapiksele, bierz. Jeszcze warto spojrzeć na K750i

a za ile chca ci go sprzedac??

b.dobry fon, ale minusem jest niestety bateria i w niektorych oprogramowanie

za 360 stoi ,mam na abonament przedłużam umowe i wymieniam tel.50zł mi odejmą za pkt. i mam go za 300zł

rozwnin z tą baterią i oprogramowaniem…musze wszystko wiedziec?

Bateria to standard w tego typu telefonach - 2-4 dni i pada, co do oprogramowania to tylko pogłoski od znajomych ktorzy mają te fony… Czasami sie przytnie, costam zaskrzeczy… ale nie wiem czy to można nazwać awaria czy np: złym uzytkowaniem :stuck_out_tongue:

czyli brać ?

brać :wink:

Telefon bardzo dobry! Choc wole nokie 6680.

Pozdrawiam.

Axaron , Sony Ericsson według mnie robi lepszej jakości zdjęcia … poza tym ma lepszy wygląd :wink:

Spoko. Nie mówie że ten telefon jest zły, ale ja wole nokie ze względu na Symbiana! Zdjęcia też robi nie najgorsze ;).

Speed: Pewnie że brać to jest super fonik, a bateria to nie problem choć na dłuższą mete może być troche męczące ładowanie jej co 3 dni :stuck_out_tongue: No ale do wszystkiego da się przyzwyczaić.

Nokia 6680 b.fajny fonik choć wkurza mnie troche wyświetlacz bo kolory są jakieś takie… no dziwne :stuck_out_tongue:

Kolega go ma i mówi że mu o 2 tygodni bateria trzyma :stuck_out_tongue:

Heh barć i niezastanawiac się! :smiley:

a wymieniał już ktoś kiedyś tel. w erze ? bo miałbym pytań pare :wink:

M@TEO: Taaaaaa, chyba jak fonik sobie leży na półce przez te 2 tyg :slight_smile: