Sony Ericsson W810i - czy warto kupić?

siema

kończy mi się umowa i jestem zainteresowany jakimś SE. Myśle nad k750i oraz w810i, no, bardziej w810i, który jest droższy, ale czy lepszy…? czytałem gdzieś na forum, że 810i różni sie tym od 750i, ze ma inna obudowę i SOFT…? co to jest ten SOFT, jakies oprogramowanie czy co ?

Jestem w ORANGE - dla firm

prosze o jakies rady i sugestie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Soft

Złączono Posta : 14.03.2007 (Sro) 18:45

usuń link z podpisu :)bo moderator podaruje ci ostrzeżenie

spoko, czekam na wasze sugestie odnośnie problemu który poruszyłem, pozdro :slight_smile:

Witam , jestem szczęśliwym posiadaczem W 810 mi , oprócz różnicy w obudowie jest jeszcze kolosalna w wyświetlaczach , ten z 810 jest o niebo lepszy , druga sprawa to karta pamięci do 810 dają 512 MB . Dla mnie wybór jest prosty W 810 i

ps

menu orange psuje wszystkie telefony ale to tylko moje zdanie , tak przy okazji tego , że masz telefon w sieci orżnąć

D750, K750, W800 (sa to te same telefony z innym softem czyli oprogramowaniem!).

W810 to ZUPELNIE inny telefon, ma inna budowe, posiada EDGE oraz lepszy i wiekszy wyswietlacz. Polecam!

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Jeżeli zastanawiasz się pomiędzy K750i a W810i to oczywiście polecam W810i. W810i jest telefonem Walkman i dość głośno gra w porównaniu do K750i. To jeszcze zależy do czego ma Ci służyć. Jeżeli do zdjęć i wideo to lepszy K750i. A jeśli chcesz telefon muzyczny, to oczywiście W810i. pozdrawiam:)

dzieki za odpowiedzi, kupuje tego Ericssona, juz zadecydowalem, pozdro :smiley:

No czy lepszy to nie wiem nie mam w810i ale większy na 100% nie, wielkość wyświetlaczy taka sama!

Złączono Posta : 17.03.2007 (Sob) 13:52

PS: Pomijając fakt że W810i to walkman to od k750i funkcjami sie zbytnio nie różnią, z tym że w 810i ma EDGE.

Taka sama jest tylko rozdzielczosc, ale wymiary w W810 sa wieksze.