Sony Vaio AR71S - stare sterowniki od producenta


(Kontakt) #1

Witam

Posiadam laptopa Sony Vaio AR71S / vista x64.

Mój problem polega na tym, że sterowniki od producenta są stare (z 2007/08r.)! A najnowsze gry (np.: Far Cry 2) wymagają nowszych sterowników. Dzwoniłem i pytałem się producenta, gdzie mogę znaleźć nowsze sterowniki. I nic. Ponoć to najnowsze. hmm. Więc poszukałem po różnych forach i znalazłem stronę: http://www.laptopvideo2go.com/drivers. Przefiltrowałem wyniki wpisując identyfikator sprzętowy: 0407&SUBSYS_9016104D. Ale tam też są stare z 2008r. Za to jeżeli wpiszę samo: 9016104D. To pokazują mi się nowsze. Obecnie mam zainstalowany ten z 2009: http://www.laptopvideo2go.com/drivers/vista64/185.81. Ale boję się, że on jest zły, że coś może być nie tak itd. Chciałbym się nauczyć poszukiwać odpowiednich sterowników.

Zauważyłem (a może tak ma być), że po zainstalowaniu tego sterownika. Niektóre gry mają bardzo zmienną ilość fps hmm. tzn: np. jak galopuję na koniu w Assassin's Creed to grafika przyspiesza i spowalnia, przyspiesza i spowalnia... mam nadzieję że rozumiecie.

Bardzo proszę o pomoc, i pokazanie gdzie mógłbym aktualizować sterowniki. Może są do tego jakieś programy?


(Jahro25) #2

Aida32, ewerest home te dwa ci pomogą :lol:


(Kontakt) #3

A co myślicie o ForceWare 186.08? Musiałem dać zmodyfikowany INF, ale za to niektóre gry znacznie przyspieszyły! Mirror's Edge działa o 40% szybciej! Problemów z nimi nie mam. Także system, i programy obsługujące akceleracje nVidia (np.: Photoshop x64).

A co do everesta, to on sam nie ściąga sterowników hmm... a drugi nie obsługuje Windows Vista, więc tym bardziej x64.

Pozdrawiam