Sony WM-EX190- dobry zakup?

Witam!

Od jakiegoś czasu szukam następcy dla mojego walkmana kasetowego SHARP JC-118. Chciałbym odtwarzacza do szkoły, na spacer, na rower. Lekkiego i poręcznego. Wybór padł na Sony WM EX-190. Spodobał mi się ze względu na Mega-Bass i Anti-Rolling.

Czy to dobry zakup? Czy polecacie inne walkmany? Chodzi oczywiście o odtwarzacze kasetowe.

Pozdrawiam!

Ja bym w ogóle polecił odtwarzacz mp3 - nie wiem, jakie zalety ma w porównaniu do niego odtwarzacz kasetowy :wink:

…możliwe, że masz pokaźną kolekcję kaset i dlatego stawiasz na odtwarzacz kaset - owszem, stacjonarny magnetofon może się przydać, ale dla mobilnego użytku lepszym rozwiązaniem jest odtwarzacz mp3 - przeważa rozmiar, pojemność, jakość dźwięku i żywotność akumulatora. Jeśli masz oryginalne kasety, to nie będzie nielegalne posiadanie zdigitalizowanych wersji w postaci plików mp3.

Gdybym miał 20-30 kaset tobym je przegrał.

Ale ja mam 300 kaset!

MP3 używam w komputerze.

Jakie zalety? Trwałość. Mój walkman spadał już nie raz na beton, na kamienie i nic mu się nie stało. Sądzę, że gdybym to zrobił z MP3/iPodem to już by było po nim.

Oryginalne kasety? Połowa.(150)

Jakośc dźwięku- no może jest lepsza, ale na dobrze nagrana kaseta też ma dobrą jakość dźwięku.

Rozmair- rzeczywiście, racja.

MP3 ma też tę zaletę, że nie pogarsza się jakość muzyki podczas poruszania nim.