SonyEricsson k700i kontra Nokia 6020/6021 którą wybrać?

witam na moim pierwszym poście :lol:

mam zamiar zafundować sobię odrobinkę luxusu … co ja piszę w końcu telefon to normalność

zastanawiam się nad dwoma modelami SE k700i lub Nokia 6020/6021

jedna z sieci oferuje nawet możliwy ja dla mnie abonament

ale do końca nie jestem zdecydowany :?

powiem szczerze że jak pierwszy raz zobaczyłemk SEk700 srobił na mnie wrażenie tylko mam co do niego obawy bo jeszcze tej marki nie miałem.

Nokia wiadomo ,prosta w obsłudze i w miarę trwała ale sam nie wiem

może możecie mi jakoś pomóc ?? :frowning:

Polecam ci Nokie ponieważ S E maja pamieć wbudowana i nie rozszerzysz jej tak jak w Noki, docenisz to jak bedziesz wgrywał pliki ,dzwonki ,tapetki

ale ma większy wyświetlacz ,radio mp3 … i jakiś takiś fajniejszy :smiley: sam niewiem

Twoj wybór ja bym brał Nokie miałem juz 5 ericsonów w tym 3 S E i zaden nie dotrzymał do konca gwarancji w 3 modelach zaraz na początku zmianiałem softy jeden przestał działać zupełnie w ostatnim moim SE padł wmacniacz Mcz i poszedł do kosza

Ps Mysle ze firma Eriocson jedzie na tym samym koniu co Sony - oczywiście na reklamie, ale co do jakości Noki to dużo im brakuje

moje zdanie jest takie. Nokie są przereklamowane. Płaci się głównie za marke nie za jakość. Ericssony są świetne stylowo, funkcjonalne i bezawaryjne. Na twoim miejscu wziąłbym od razu k700i.

A zastanawiałeś się nad moto e398 według mnie w obecnej chwili ustępuje tylko k750i.

ok praktycznie temat juz nieaktualny bo juz sobie kupiłem SE K700i :smiley:

tak tak mam ją (a swoja drogą w żadnym śląskim mieście dzis ich nie było ,a w jednym salonie sprzedawca poinformował mnie że istnieje kolejka oczekujących na ten telefon i jest zrobiona lista :o i że może mnie na nią wpisać :shock: ,jak za Gierka)

no ale udało się

pierwsze wrażenie … szok :shock: narazie bawię sie ale jest super

:lol:

Złączono Posta : 26.09.2005 (Pon) 21:01

dodać chciałem jeszcze że nie polecam sklepów “Germanos”

z rozmów ze sprzedawcą wynikało że oni są najlepsi i że jak u nich nie ma telefonów to nigdzie w polsce ich nie ma

po za tym drogo i … nie polecam

:x

Wiesz tej noki 6020 ci jej nie polecam! Menu brzydkie chociaż zmienisz kolorystyke i tak odcienie szarego są i jak gdzieś dzwonisz to coś szumi i to troszke wkurza!! Ordazam ci tego! :smiley:

;] :wink:

To jasne że k700i