SonyEricsson k700i kontra Nokia 6020/6021 którą wybrać?

(Dizers) #1

witam na moim pierwszym poście :lol:

mam zamiar zafundować sobię odrobinkę luxusu ..... co ja piszę w końcu telefon to normalność

zastanawiam się nad dwoma modelami SE k700i lub Nokia 6020/6021

jedna z sieci oferuje nawet możliwy ja dla mnie abonament

ale do końca nie jestem zdecydowany :?

powiem szczerze że jak pierwszy raz zobaczyłemk SEk700 srobił na mnie wrażenie tylko mam co do niego obawy bo jeszcze tej marki nie miałem.

Nokia wiadomo ,prosta w obsłudze i w miarę trwała ale sam nie wiem

może możecie mi jakoś pomóc ?? :frowning:

(M a x) #2

Polecam ci Nokie ponieważ S E maja pamieć wbudowana i nie rozszerzysz jej tak jak w Noki, docenisz to jak bedziesz wgrywał pliki ,dzwonki ,tapetki

(Dizers) #3

ale ma większy wyświetlacz ,radio mp3 … i jakiś takiś fajniejszy :smiley: sam niewiem

(M a x) #4

Twoj wybór ja bym brał Nokie miałem juz 5 ericsonów w tym 3 S E i zaden nie dotrzymał do konca gwarancji w 3 modelach zaraz na początku zmianiałem softy jeden przestał działać zupełnie w ostatnim moim SE padł wmacniacz Mcz i poszedł do kosza

Ps Mysle ze firma Eriocson jedzie na tym samym koniu co Sony - oczywiście na reklamie, ale co do jakości Noki to dużo im brakuje

(aju) #5

moje zdanie jest takie. Nokie są przereklamowane. Płaci się głównie za marke nie za jakość. Ericssony są świetne stylowo, funkcjonalne i bezawaryjne. Na twoim miejscu wziąłbym od razu k700i.

A zastanawiałeś się nad moto e398 według mnie w obecnej chwili ustępuje tylko k750i.

(Dizers) #6

ok praktycznie temat juz nieaktualny bo juz sobie kupiłem SE K700i :smiley:

tak tak mam ją (a swoja drogą w żadnym śląskim mieście dzis ich nie było ,a w jednym salonie sprzedawca poinformował mnie że istnieje kolejka oczekujących na ten telefon i jest zrobiona lista :o i że może mnie na nią wpisać :shock: ,jak za Gierka)

no ale udało się

pierwsze wrażenie … szok :shock: narazie bawię sie ale jest super

:lol:

Złączono Posta : 26.09.2005 (Pon) 21:01

dodać chciałem jeszcze że nie polecam sklepów “Germanos”

z rozmów ze sprzedawcą wynikało że oni są najlepsi i że jak u nich nie ma telefonów to nigdzie w polsce ich nie ma

po za tym drogo i … nie polecam

:x

(m@teo) #7

Wiesz tej noki 6020 ci jej nie polecam! Menu brzydkie chociaż zmienisz kolorystyke i tak odcienie szarego są i jak gdzieś dzwonisz to coś szumi i to troszke wkurza!! Ordazam ci tego! :smiley:

(aju) #8

;] :wink:

(Great) #9

To jasne że k700i