Sound Blaster AudigySE - problem z instalacją

(Adrian10257) #1

Mam problem z zainstalowaniem programu sound blaster audigy wyskakuje mi bład o tresci"setup is unable to detect a supported product on your system .Please ensure that your product is properly installed before running this setup program."da sie cos z tym zrobic 8)

(Monczkin) #2

A masz dobrze zainstalowaną kartę muzyczną ??

Z komunikatu wynika, że nie.

Popraw błędy.

(Donpedro19) #3

taki komunikat wyskakuje gdy masz złe sterowniki (nie do tego modelu karty) ... musisz sprawdzić jaki dokładnie masz model karty ... i poszukać na stronie z creative odpowiedniego sterownika

(Pmosek) #4

Mialem ten sam problem. Pewnie kupiles karte oem bo jest tansza... Musisz skolowac do niej plyte jaka dolaczana jest do wersji box.. Na stronie creative tego nie ma.. Najlepiej pochodz po serwisach ja tak zrobilem i mi sprzedali w jednym w koncu.. Pozdrawiam:)

(Donpedro19) #5

jeżeli masz Audigy SE to tu masz sterowniki do niej MainCategory=1&nRegionFK=&nCountryFK=&nLanguageFK=&sOSName=

Windows+XP&region=3&Product_Name=Audigy+SE&Product_ID=14257&

modelnumber=&driverlang=1033&OS=10&drivertype=0&x=30&y=14'>http://pl.europe.creative.com/support/downloads/download.asp?

MainCategory=1&nRegionFK=&nCountryFK=&nLanguageFK=&sOSName=

Windows+XP&region=3&Product_Name=Audigy+SE&Product_ID=14257&

modelnumber=&driverlang=1033&OS=10&drivertype=0&x=30&y=14

(Slobek) #6

Miałem to samo, pisałem o tym przedwczoraj na tym forum, ale sam doszedłem jak to zrobić. Zainstalowałem w trybie awaryjnym 2 urządzenia z menadżera urządzeń które były zaznaczone na żółto , był to jakiś procesor creative i game port, włączyłem ponownie komputer w normalnym trybie po czym zainstalowałem sterowniki OEM, wszystko działa jak na razie ok. Wyskakiwały jakieś błędy jak instalowałem w awaryjnym procesor dźwiękowy ale wciskałem ciągle ok i się zainstalowało. Jak będzie Ci wyskakiwać po tym wszystkim niebieski ekran to wyłącz w trybie awaryjnym z autostartu programy dodane przez creative oprócz mixera i driverów.

(Adrian10257) #7

dalej nic pekju mozesz mi wysłac te swoje sterowniki moze one zadziałaja masz tu adres adrian10257@wp.pl

(Slobek) #8

Ja mam SoundBlastera Audigy 2 i sterowniki dodane na płycie oem. Nie znam wszystkich serii soundlasterów ale wydaje mi się że moje ci nie podejdą, ale jak masz swoją płytkę oem i zrobisz tak jak opisałem to bedzie wszystko ok (przynajmniej u mnie tak jest). Zauważyłem u siebie po zainstalowaniu dwóch urządzeń (przed zainstalowaniem sterowników z płyty) dźwiek już był w komputerze, zainstalowałem stery z płyty tylko po to aby mieć mikser i eax. Jak nie chcesz instalować sterowników z płyty to sobie Ściągnij ze strony, ale pamietaj aby pierw zainstalować te dwa urządzenia.

P.S. Przekładałeś kartę w inne sloty PCI?? Bo u mnie działa tylko w jednym :?

(Adrian10257) #9

przekładałem juz do kazdego soltu pci i nic

(Slobek) #10

U mnie też tak jest :shock: na innych slotach w ogóle mi nie wykrywa karty, tylko na jednym. Jak Będziesz instalował to jednak włóż kartę w ten slot na którym ci wcześniej działała. Płytę główną też masz Asusa???