Sound blaster live

mam sound blaster live 5.1 i glosniki 5.1 i system windows xp,mam problem pozniewaz jezeli nie zainstaluje sterownikow zainstaluja sie same i wtedy jest wszystko dobrze tylko ze dzialaja tylko 2 glosniki,natomiast gdy zainstaluje sterowniki z plyty ktora dostalem to dzwiek sie zacina i nie mozna normalnie sluchac piosenek! !!

Jakiego programu używasz do odtważania muzyki? Mam podobny problem z SB 128 gdy slucham muzyki to dzwięk jest trzeszczący.

u mnie nie jest trzeszczący dzwiek,tylko dzwiek sie poprostu na chwileczke zacina.jest to we wszystkich programach nawet jak ogladam film to tez tak jest.

A ustawiałes we własciwościach Audio…w zawansowanych??(Ustawienie głośników)…może to banalne…ale czasami tak jest

a tak na marginesie…ma ktoś do sprzedania kartę Soundblastera Live! 5.1??Mam głośniki 5.1 i tylko tego mi brakuje do pełni szczęscia…prosze o kontakt na adres e-mail

Chlopaki tez tak mialem, wywalcie orginalne stery od Live!! sa do d… ja mam stery kxproject i jestem na prawde zadowolony, przecierz w tych orginalnych sterach pod XPkiem nie da sie uzyskac efektu Movie Mode (do filmow) :wink: a tu to jest spox zrobione, nic sie nie zacina :wink: Polecam.

Daje linka to sobie wytestujcie i dajcie znac czy Wam spasowaly :wink:

http://www.kxproject.com

Pozdrawiam

Rimon

Przemo musisz wlaczyc sobie kx Mixer i tam zmienic konfiguracje glosnikow na 5.1 - standardowo po zainstalowaniu ustawione sa na 2.1 (w mixerze jest “glosniczek” i przy nim pytajnik :wink: klikasz na pytajnik i zmieniasz na 5.1. Ja mam te stery i dzialaja bez zarzutow jak co to pisz.

Pozdrawiam

Rimon

zainstalowalem troche inne sterowniki z kxproject i dzialaja wszystkie glosniki.mam tylko inny problem bo nie mam zadnego miksera.

w menu start jest tylko unninstal,install aureal A2d angine,instal windows 98 se Quicj fix,oraz folder jakis Browse the SDK.napisz mi gdzie mam znalezc ten miksere.ZGÓRY WIELKIE DZIEKI>ZGÓRY! !!