soundMAX digital hd audio,czy to wina starych sterowników?

Witam.Odinstalowałem swoje sterowniki dźwięku bo był z nimi jakiś problem,że w grach nie słyszałem dźwięku przestrzennego na słuchawkach i probowałem zainstalować na nowo z oryginalnej płyty ,i wyskakuje mi takie coś cały czas

025e51898579eb6dm.jpg

resetowałem tego kompa z 10razy i dalej nic

z neta ściagnąłem ponad 20różnych sterowników i żaden nie działa,wyskakują podobne błędy…Wie może ktoś o co może chodzić,i jak to naprawić,bo teraz nie mam w ogóle dźwięku.

Pozdrawiam i z góry Dziękuje

Jeśli to karta zintegrowana (dźwięk) podaj model płyty glównej oraz system operacyjny.

Witam.

Po odinstalowaniu sterownika przeczyść system tym: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Dopiero potem zainstaluj nowy.

windows xp professional sp2 2002 płyta-Asus M2N dźwiek-SoundMAX Integrated Digital HD Audio

Przywróciłem system i sterownik działa,ale jak włącze jakąś gre to zanika mi dźwięk przestrzenny w słuchawkach i musze resetować komputer,ale i tak gdy znowu włącze jakąś gre to się wyłącza.Od czego to może się dziać?Ma ktoś może najnowszy działający sterownik do tej karty dźwiękowej?

marciniak333 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

windows xp professional sp2 2002 płyta-Asus M2N dźwiek-SoundMAX Integrated Digital HD Audio

Przywróciłem system i sterownik działa,ale jak włącze jakąś gre to zanika mi dźwięk przestrzenny w słuchawkach i musze resetować komputer,ale i tak gdy znowu włącze jakąś gre to się wyłącza.Od czego to może się dziać?Ma ktoś może najnowszy działający sterownik do tej karty dźwiękowej?

refresh