Sp 1 dla Windows Vista

Tak jak w temacie wyszedl nie oficjalny Sp 1 dla visty.

I teraz takie pytanie czy opłaca to sie zainstalować?Ms mówi,że może to byc nie bezpieczne…

Co wy o tym myslicie?

Ja na twoim miejscu by tego nie instalował, ponieważ jak sam napisałes jest to nie oficjalny SP1. Ja będę czekał aż wyjdzie oficjalnie i za darmo zaktualizuje mi sie automatycznie, a ma to nastąpić w drugiej połowie tego roku a może w nawet w maju (ale jest to mało prawdopodobne). W przypadku Visty ma to nastąpić szybciej niż w xp. Radzę czekać :slight_smile:

Ja tam nie instaluje…no chyba,ze jest tak Dobre jak nieoficjalne uaktualnienie do Windows 98 Se ktore robilo Te(Third Edition) Pojawialo sie wiele zastosowan z Xp, nie bylo juz problemow z zawiecha aplikacji, ktora zwieszala caly system, oraz podszpicowano sytle graficzne wada tej latki bylo to, ze zajmowala 5GB po instalacji !!

To chyba niezbyt dobrze świadczy o Viście . :smiley:

Ja powiem tylko jedno :

Nie zawsze co nieoficjalne jest złe, ale radzę poczekać na oficjalny SP1 od Microsoftu.

Może ktoś przetestuje i da znać :F jak działa wszystko… ;>

Ten Sp ma glownie poprawiac kompatybilnosc z programami, jako ze producenci sprzetu i aplikacji nie wyrabiaja sie z tworzeniem nowych aplikacji, ktore sa w pelni zgodne z VIsta, jesli jakis program da sie odpalic w trybie zgodnosci np z Xp to uznaja, ze program jest gotowy i sie obijaja:D Na szczescie nie wszyscy nas w ten sposob olewaja(Ati, Nvidia, z kartami graficnzymi nie ma problemu, najgorzej z modemami i routerami)

Ja sobie z tego SP1 zainstalowałem KB932753 i faktycznie rozwiązało problem w WMC. Mimo, że MS nie zaleca stosowania można spróbować.

Dlaczego to ma złe świadczyć o Viście, przecież to oznacza że microsoft wie jakie ma luki i chce jak najszybciej je naprawić, tym lepiej dla nas. To chyba dobrze, czyż nie? Vista nawet bez SP1 jest dobra i bezpieczna.

Nie mozna zaprzeczyc ze nie jest bezpieczna…podlcaczylem swoj stary dysk 40GB, zawirusowany w ch…:stuck_out_tongue: i wszystkie pliki exe bat dll byly awirusowane…odpalam jakis progs a tu wids sie 3 razy pyta o niepotwierdzonym oprogramowaniu…oczywiscie przepuszczam…dostaje info,ze program moze byc niekompatybilny…by po chwili dostac okienko “appcrash” z 2 opcjami

1,close the program and check online for solution

  1. Close program.

na viscie x64 powtorzylem test, tym razem wywalilo blad ze aplikacja nie moze byc uruchomiona w srodoiwisku 64bitowym…nawet emulowac nie chcialo w 32bitach.Z kolei potem sprawdzilem te same aplikacje, tyle,ze “czyste” odpalilo bez problemu, a niektore emulowalo w 32bitach :wink:

Vista nie lubi wirow xD

Wszystkie poprawki są opisane, wiec można je instalować indywidualnie.

ja zaintalowałem cały ten nieoficialny SP1 i działa jak naleszy (na razie)

ale kopiowanie dalej jest wolne :confused:

Tak ale to oznacza także że ma luki więc niejest tak bezpieczny jak mówisz :stuck_out_tongue:

A który system nie ma luk. Jak by xp nie miał luk to by nie miał 2 Service packów. :stuck_out_tongue:

a jakiś NT? chyba SP5…

ale do xp jest albo mają zrobić (widać SP2 niejest doskonały…) SP3 jak zrobią do visty sp1

Ale troche przeginaja…ledwo wydali system i juz informuja o Service packu…;( Tzn. wcale nie ledwo… Tylko polska jak zwykle opozniona, premiera byla w pod koniec stycznia, a w Polsce… xD

To bardzo dobrze, świadczy o tym, że paragną jak najszybciej poprawić to czego nie wyłapali w wersjach beta.

Lepsze wydawanie Service packa niz samo info ze sa luki :stuck_out_tongue:

To tyz racja :wink:

Już pisałem ze serwis pack do dobre posuniecie microsoftu :p. Przynajmniej wiadomo że coś robią i chą udoskonalić swój system. :slight_smile:

Zestawienia opublikowanych hotfixów wraz z ich opisami:

http://kbupdate.info/windows-vista-2007-03.php

http://hotfix.xable.net/download/index. … ral/Vista/