SP 3 w windowsie

(Maciek132) #1

Mam problem chciałbym zainstalować sp3 w windowsie media center.Gdy zaczynam instalacje (service pack pobrałem z www.dobreprogramy.pl) to wyskakuje mi błąd że pakiet nie może być zaistalowany ponieważ to nie jest ten język (czy coś takiego)

(adam749) #2

Musisz ściągnąć angielską wersję SP3.

Lub: viewtopic.php?f=13&t=239989

(Zbysiek4) #3

Możesz ściągnąć z Microsoft Update :slight_smile: Ale ja po zainstalowaniu go na świeżo instalowany system mulił mi kompa, że tego samego dnia go wywaliłem :slight_smile: Pozdro

(Binio21a) #4

Ściągnij angielską wersję SP3.

zintegruj SP3 z płytką windy programem nlite, aby przy następnej instalacji windy wszystko było ok :wink:

(Agatonster) #5

macie132 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(pysiu) #6

widocznie musisz pobrać wersje językową angielską a co do tego że wolno ktoś tu napisał to musisz sam się przekonać bo ludzie narzekają tak samo jak było z sp 2 :slight_smile: u mnie śmiga sp3 aż miło :slight_smile:

(me@djohnsc) #7

U mnie tak samo :smiley:

(tacyer) #8

SP 3 jak kolejna aktualka zawsze sie przyda w windzie z przyczyn bezpieczeństwa systemu oraz stabilności. Więc radziłbym jednak zainstalować ten dodatek :stuck_out_tongue: