SP1 beta komplikacja 6001 i bezpieczeństwo systemu

Zainstalowałem Service Paka beta do Visty zaraz kiedy wyszedł bo chciałem zobaczyć jak poprawia wydajność Visty i tak mi podniósł wydajność że nie wróciłem zpowrotem do XP’eka po prosu Vista jest szybsza we wszystkim oprócz gier ale można przeżyć. I teraz gdy już upłynęła kupa czasu zastanawiam się czy jest bezpieczne trzymać tego service packa bo usunąć się nieda (przynajmniej tak mi się wydaje) a łatki do niego nie wychodzą :frowning:

komplikacja?

Jarek-Maj , da się go usunąć. W zarządzaniu aplikacjami (programy i funkcje) jest wpis dot. SP.

Odinstaluj, przeczyść rejestr, pobierz Finalny SP1 i zainstaluj.

Jarek-Maj , programy i funkcje>wyświetl zainstalowane aktualizacje>ppm na sp>odinstaluj

A po co instalowałeś Bete skoro jest wersja FINALNA…?

Dzięki chłopaki za informacje sam bym na to nie wpadł :smiley: usunąłem bete i zainstalowałem finalną wersje dzięki jeszcze raz :slight_smile: Ktoś mnie kiedyś wprowadził w błąd że bety nie da rady usunąć z systemu 

Czytaj uważnie koleś a nie gadasz głupoty napisałem ze zainstalowałem zaraz jak wyszła beta a dokładne to było 20 Grudnia a wtedy o ile wiesz a może nie wiesz SP1 w wersji finalnej nie było!!

Sorki, moja wina nie doczytałem…