SP1 kontra SP2

Co sądzicie który jest leszpy dodatek ?

sp2. o wiele więcej błędów zostało poprawionych. polecam więc wersje drugą service pack :wink:

Nie wiem jak wam,ale mi SP2 zamula kompa :? i dlatego używam SP1 :slight_smile:

Sp2 zawiera w sobie Sp1.

Nie ma lepszego i gorszego dodatku. Jest to zbiór łatek poprawiających bezpieczeństwo i tyle chcesz byc bardziej bezpieczny, musisz mieć sp2

dziwne bo nie powinien. Co prawda ma kilka zbednych funkcji jak np. centrum bezpieczeństwa które obciąża system ale można to bez problemu wyłączyc.

SP2 jest bezpieczniejsze i bardziej wydajne ==>moje zdanie ;].

tak polecam sp2, bardziej zabezpiecza kompa :slight_smile:

a z centrum zabezpieczeń można nie korzystać i je wyłączyć

Było juz wiele razy.

Nie ma o czym rozmawiac kolego Sp2.

Złączono Posta : 1 Listopad 2005, 22:09:23

Wydaje ci się. ;] To mit ze sp2 zamula.

Proponuje SP1 i dograc tylko krytyczne poprawki do systemu to w zupełnosci wystarcza i faktycznie nie zamula słabszych komputerów

Ps Pseudo zapora i tak daje co prawie nic a jak korzystasz z WMP to dograsz sobie 10 z vortalu i spoko

nie widze powodu by nie instalowac SP2 jest to swietny zespaw poprawek do systemu ale zamulanie czy inne mity sa tu nie prawdziwe sam uzywam sp2 odkad sie on pojawil i nie bylo takiego przypadku bym na niego narzekal

Tak i jeszcze raz Tak SP2

sądze, że dalsze deliberowanie nad tym tematem mija się z celem.

Wszelkie opowieści o muleniu etc., wynikają raczej z nieumiejętności konfiguracji systemu i bałaganie w systemie, niż zainstalowaniem sp2.

Nieprzekonanych i tak się nie przekona

Dla użytkowników, którzy sprawy bezpieczeństwa systemu traktują poważnie zalecanie jest zaistalowanie sp2 jak i łatek, które się pojawiają (niestety) co jakiś czas

Jeszcze jedna uwaga - sp to nie jest program, czy gra, żeby porównywać, który jest lepszy :!:

sp2 - jak już wielu powtarza do znudzenia - jest zbiorem poprawek, zawierającym w sobie łatki z sp1 - tak więc… close