SP1 kontra SP2

(:: Radziu ::) #1

Co sądzicie który jest leszpy dodatek ?

(123448) #2

sp2. o wiele więcej błędów zostało poprawionych. polecam więc wersje drugą service pack :wink:

(M Kupczynas) #3

Nie wiem jak wam,ale mi SP2 zamula kompa :? i dlatego używam SP1 :slight_smile:

(iGreq) #4

Sp2 zawiera w sobie Sp1.

Nie ma lepszego i gorszego dodatku. Jest to zbiór łatek poprawiających bezpieczeństwo i tyle chcesz byc bardziej bezpieczny, musisz mieć sp2

(aju) #5

dziwne bo nie powinien. Co prawda ma kilka zbednych funkcji jak np. centrum bezpieczeństwa które obciąża system ale można to bez problemu wyłączyc.

SP2 jest bezpieczniejsze i bardziej wydajne ==>moje zdanie ;].

(aero) #6

tak polecam sp2, bardziej zabezpiecza kompa :slight_smile:

a z centrum zabezpieczeń można nie korzystać i je wyłączyć

(lazikar) #7

Było juz wiele razy.

Nie ma o czym rozmawiac kolego Sp2.

Złączono Posta : 1 Listopad 2005, 22:09:23

Wydaje ci się. ;] To mit ze sp2 zamula.

(M a x) #8

Proponuje SP1 i dograc tylko krytyczne poprawki do systemu to w zupełnosci wystarcza i faktycznie nie zamula słabszych komputerów

Ps Pseudo zapora i tak daje co prawie nic a jak korzystasz z WMP to dograsz sobie 10 z vortalu i spoko

(bartus2003) #9

nie widze powodu by nie instalowac SP2 jest to swietny zespaw poprawek do systemu ale zamulanie czy inne mity sa tu nie prawdziwe sam uzywam sp2 odkad sie on pojawil i nie bylo takiego przypadku bym na niego narzekal

(Jas Mo) #10

Tak i jeszcze raz Tak SP2

(Monczkin) #11

sądze, że dalsze deliberowanie nad tym tematem mija się z celem.

Wszelkie opowieści o muleniu etc., wynikają raczej z nieumiejętności konfiguracji systemu i bałaganie w systemie, niż zainstalowaniem sp2.

Nieprzekonanych i tak się nie przekona

Dla użytkowników, którzy sprawy bezpieczeństwa systemu traktują poważnie zalecanie jest zaistalowanie sp2 jak i łatek, które się pojawiają (niestety) co jakiś czas

Jeszcze jedna uwaga - sp to nie jest program, czy gra, żeby porównywać, który jest lepszy :!:

sp2 - jak już wielu powtarza do znudzenia - jest zbiorem poprawek, zawierającym w sobie łatki z sp1 - tak więc.... close