Sp2 a uatkualnienia

(Cris456) #1

Hej czy jak skasuje sp2(bo mam przez zniego problemy) skasuje się też uaktalnienie??

(Monczkin) #2

e....

Jakie ??

(Cris456) #3

po jakimś czasie przestaje działać internet i komp nie reaguje jak chce włączyć np. firefoxa, menedżer zadań ale komp niby działą normalnie w sensie że się nie zacioł

(SeBoLaS) #4

miałem taki sam problem,odinstalowałem sp2 i nieźle mi się windows zasyfił,kupe czasu sie uruchamiał i zamykał

(Cris456) #5

Sebolas a jak to naprawiłeś??

(SeBoLaS) #6

próbowałem czyszczenie rejestru różnymi programami ale to nie przynosiło oczekiwanych efektów,więc zrobiłem kopie bezpieczeństwa potrzebnych rzeczy i zrobiłem format

(Cris456) #7

no też musze nad tym pomysleć a jak zrobiłes kopie bezpieczeństwa??

(SeBoLaS) #8

a robiłem kopie w Nero,ale po prostu z kopiuj wszystko co cenne i formatuj.Ale pierw oczywiście spróbuj odinstalować SP2 i sprawdź jak system będzie sie sprawował bo może u ciebie działać inaczej

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 17:54

pamiętaj że format to ostateczność

(Cris456) #9

oks tak zrobie ale w końcu uaktualnienie zostanie czy skasuje się zazem z sp2??

(Sidhmor) #10

A po czym poznajesz że powyższe objawy to przez SP2??

(Cris456) #11

bo przed tem było podobnie ale nie tak często jak po zainstalowaniu

(Grzegorz Ch) #12

cris456 to, że system kiedyś działał dobrze to nie znaczy, że obecne problemy wynikają z zainstalowania SP2. może od czasu instalacji SP2 nałapałeś jakiegoś złośliwego software'u i to on jest przyczyną problemów.

Z formatowaniem, też się na razie wstrzymaj.

wklej logi HijackThis, Silent Runners, Combofix i inne

(Cris456) #13

(SeBoLaS) #14

tylko że ja miałem identyczny problem,odinstalowałem sp2 i wszystko działało jak należy tylko bardzo długo się komputer włączał i wyłączał

(Cris456) #15

Otóż właśnie to :stuck_out_tongue:

(Sidhmor) #16

Uważajcie jak chcecie, ale szczerze wątpię żeby to była przyczyna SP2, tym bardziej skoro prędzej było to samo...

(Cris456) #17

a może przes sterowniki??

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 20:14

Sory a jak skasowac sp2 ale żeby zostało uaktualnienie??