Sp2 a uatkualnienia

Hej czy jak skasuje sp2(bo mam przez zniego problemy) skasuje się też uaktalnienie??

e…

Jakie ??

po jakimś czasie przestaje działać internet i komp nie reaguje jak chce włączyć np. firefoxa, menedżer zadań ale komp niby działą normalnie w sensie że się nie zacioł

miałem taki sam problem,odinstalowałem sp2 i nieźle mi się windows zasyfił,kupe czasu sie uruchamiał i zamykał

Sebolas a jak to naprawiłeś??

próbowałem czyszczenie rejestru różnymi programami ale to nie przynosiło oczekiwanych efektów,więc zrobiłem kopie bezpieczeństwa potrzebnych rzeczy i zrobiłem format

no też musze nad tym pomysleć a jak zrobiłes kopie bezpieczeństwa??

a robiłem kopie w Nero,ale po prostu z kopiuj wszystko co cenne i formatuj.Ale pierw oczywiście spróbuj odinstalować SP2 i sprawdź jak system będzie sie sprawował bo może u ciebie działać inaczej

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 17:54

pamiętaj że format to ostateczność

oks tak zrobie ale w końcu uaktualnienie zostanie czy skasuje się zazem z sp2??

A po czym poznajesz że powyższe objawy to przez SP2??

bo przed tem było podobnie ale nie tak często jak po zainstalowaniu

cris456 to, że system kiedyś działał dobrze to nie znaczy, że obecne problemy wynikają z zainstalowania SP2. może od czasu instalacji SP2 nałapałeś jakiegoś złośliwego software’u i to on jest przyczyną problemów.

Z formatowaniem, też się na razie wstrzymaj.

wklej logi HijackThis, Silent Runners, Combofix i inne

tylko że ja miałem identyczny problem,odinstalowałem sp2 i wszystko działało jak należy tylko bardzo długo się komputer włączał i wyłączał

Otóż właśnie to :stuck_out_tongue:

Uważajcie jak chcecie, ale szczerze wątpię żeby to była przyczyna SP2, tym bardziej skoro prędzej było to samo…

a może przes sterowniki??

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 20:14

Sory a jak skasowac sp2 ale żeby zostało uaktualnienie??