SP2 do Windows XP Pro PL

Wiecie może czy już wyszedł Service Pack 2?? Słyszałem na innym forum że już jest.

Nie ma jeszcze.

Będzie pod koniec tego roku w ogóle SP2, a polska wersja to nawet jeszcze nie wiadomo.

Najbardziej czekam na to blokowanie pop-upó w SP2 :smiley:

Do tego czasu możesz zinstalować nakładke na IE np MyIE2 skutecznie blokuje okna pup-up, nakładka nie integruje sie z IE i działa jako odrębna przeglądarka ale do zainstalowania nakładki potrzebne jest zainstalowany IE (troche namieszałem)

Do blokowania pop-up’ów wystarczy program taki jak pop-up killer, pop-up blocker itp. Mozna takie opcje włączyć także w programach tweakXP czy System Mechanic Pro.

Z informacji jakie dotarły do moich uszu wynika, że Windows XP Service Pack 2 ma się pojawić dopiero w lipcu br., ze względu na komplikacje w spełnienu wymogów jakości Microsoft’u. Co do wersji PL to możemy właściwie poczekać do końca roku, bo właśnie taka data jest najbardziej wiarygodna. Co do oczekiwań jakie przedstawił nam Axaron , wcale nie potrzebna jest wielka łata, której oczekuje 100% społeczeństwa korzystającego z systemu Windows XP, ani specjalistyczne programy typu pop-up killer etc. Wystarczy zaopatrzeć się w dobrą przeglądarkę internetową, ktora takową funkcję ma wbudowaną. Warto jednakże podkreślić, że mam na myśli całkowicie odrębną przeglądarkę, a nie nakładkę na Internet Explorer’a w typie MyIE2 , którą proponuje Zbych1.

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

… np. Opere;

Dziękuję Jamaica , że powiedziałeś to za mnie. Rzeczywiście Opera jest najlepszym przykładem odrębnej przeglądarki, posiadającej jednocześnie opcję blokowania pop-up’ów. Ma również wiele innych zalet, ale o tych nie będę już opowiadał, bo jeszcze ktoś mnie posądzi o reklamę… :x

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile: