Sp2

mam takie pytanko:po co mam instalować sp2 jak wszyscy mówią zresztą wy też że tam jest bardzo słaby firewall??poco??

Czytaj, czytaj, czytaj:

http://xp.net.pl/art/xpsp2.html

dla krytycznych poprawek by najmniej !!

i dalszych po wydaniu SP2

autom. UPDATE (pobieranych)

bez krytycznych poprawek twoj system jest dziurawy jak sitko

i tu niepomorze firewall czy antywir

dodatkowo SP2 jest zintegrowany

z firewall czy antywirem i sam cie informuje ze sa np. dostepne nowe UPDATE/sygnatur

Nie rozumiem ludzi mówiących o tym że Sp2 jest niepotrzebny. Co komu szkodzi zainstalować ? Kłopoty po instalacjii tego dodatku mamy juz za sobą uważam że ci którzy twierdzą iż Sp2 jest niepotrzebny robią to dla przekory i z cwaniactwa. Mam Sp2 od samego początku i nie mam żadnych kłopotów nie mówiąc o bezpieczeństwie[nawet teoretycznym]

Bynajmniej?

Ja myślę, że przede wszystkim dla krytycznych poprawek :!:

:smiley: :smiley: no wlasnie tak napisalam specjalnie

zeby koledze uswiadomic ze SP2 to podstawa systemu

jak sie patrzy ile juz wyszlo krytycznych poprawek po nim

to zobacz jaki musi byc system bez Sp2

zgroza i szalenstwo

i tak pozatym kazdy zapomina ze co chwile wychodza nowe latki krytyczne ,a SP2 umozliwia ciagly automatycz. UPDATE ich

Oni mówią to dlatego bo pewnie sami mają scrackowanego windowsa i poprostu nie mogą zainstalować sp2 bo jest taka blokada i piesze że jest niewłaściwy klucz.Mówiąc szczerze ja byłem przeciwnikiem tego dodatku ale jak przeskanowałem system wszystkim czym się da to miałem pełno wirów i dlatego komp mi wolno chodził,zraziłem się do sp2 tez dlatego że wyskoczył mi błąd że mam nieprawidłowy klucz produktu(mimo że mam orginalna wersję) :smiley: ale zadzwoniłem do microsoftu i pomogli mi,teraz śmigam na sp2 i niewyobrażam sobie surfowania bez niego po necie!

no właśnie ja wczoraj instalowałem sp2 i jak zaczęło aktualizować to pobrało mi 16 poprawek :smiley:

Podbierałem niedawno prawie 10MB. :o

W jaki sposób? :slight_smile:

W jaki sposób? :slight_smile:

andi18 ,a kto powiedzial ze na piracie sie nieda zainstalowac SP2

da sie i dziala hehe

ale to szczegol poprostu XXXXXX

i pisza bzdury ze SP2 to kasza

nawet go na oczy niewidzac

albo instaluja co gorsza na zawalonym systemie ,a potem sie dziwia ze pada WinXP

jest zasada WinXPSP2 z zintegr. plyty lub

WinXP/Drivers/SP2

potem dopiero antywiry itd


Asterisk

to akurat wiedziałem że się da ale to nieuczciwe hehe,acha dobra juz rozumiem,nie będe więcej pisać posta pod postem,sory :smiley:

Pirat czy nie SP2 zainstaluje sie bez problemu. Nie ma reguły u jednych dodatek wchodzi bez problemu u innych nie , ciężko wyczuć lecz instalować trzeba i kropka.

To nie dział Na Luzie - posty, wyręczające

Moderatora, zostały skasowane

serial zawsze mozna zmienic np. w przypadku jakiegos bledu

i to jest calkowicie legalnie

zmieniasz go dzwoniac do microsoftu(pomoc techn.)

wczesniej wywolujesz aktywacje

podajesz im ID produktu, dane i ci daja

nowy serial

proste nieprawdaz

:wink:

proste bo ja tak miałem :smiley: nie chciało mi się zainstalować sp2,

ale teraz juz mam


Skasowano zbędny cytat

Asterisk