SP3. Nie moge zainstalowac.Oraz pytanko o GTA 4

Witam mam problem kupe czasu juz z tym sie mecze nie moge zainstalowac SP3 :frowning: pisze ze jezyk niezgodny… Moj system to media center… w jezyku polskim.

Moje 2 pytanko> kupiłem GTA 4 podobno nie działa bez SP3 czy to prawda ?

W wymaganiach gry cytuję:

Nie mam jeszcze GTA to nie wiem czy na SP2 nie ruszy

Tak gdzies słyszałem od chłopaka który kupił w empiki ze bez SP3 nie ruszy:(

A wracajac do tego SP3 da sie ten dodatek jakos zainstalowac ? pamietam jakis czas temu robiłem juz taki temacik i bylo kulku urzytkowników ktorzy mówili ze microsoft nie ma rozwiazania na ten problem. Jak jest teraz ?

Aby zainstalować SP3 to musisz mieć SP1 lub SP2.

Tematy :

viewtopic.php?f=2&t=241633

viewtopic.php?f=13&t=243885

Odnośnie gry to jej nie mam ale myślę że SP3 nie ma nic do tego ponieważ SP3 to tylko poprawki ,łatające" dziury przed wirusami.

Problem z grą może dotyczyć karty graficznej, sterowników do karty graficznej oraz prawidłową instalacją najnowszych

bibliotek DirectX :

viewtopic.php?f=7&t=213229

Czytaj uważnie bo napisze Ci aż dwa rozwiązania Twojego problemu :smiley: :

  1. Skoro kupiłeś GTA 4 to obstawiam że razem z pudełkiem… dokładnie je obejrzyj, pewnie wymagania są tam napisane.

  2. Drugie rozwiązanie jest bardziej inwazyjne, ale daje nam 100% pewność - zainstaluj GTA 4. Poważnie!! 8)

a SP3 ściągnąłeś na pewno polski?

Sidhmor… Cudowne rozwiazanie… tylko co jesli tego pudełeczka jeszcze nie mam ? i co jesli zainstaluje sobie cudne GTA 4 z mysla ze mi pojdzie a okaze sie ze nie pojdzie ? Wtedy jzu nie bede mogł oddac do sklepu…

Raczej o karte gra moge byc spokojny mam gforce 8800GT martwi mnie procek DualCore Intel Pentium D 820 #-o Czy on uciągnie GTA.

A co do SP3. Mam 1i 2. Dam link do mojego starego tematu tam dokąłdniej opisałem problem viewtopic.php?f=13&t=244355

Tak wersja PL a potem probowałem multi

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44196

Widze ze sie nie obejdzie bez SP 3 to teraz dojdzmy do tego jak go zainstalowac na spolszczonym systemie jakim jest media center.

Nie da sie jakos oszukac istalki Sp3 zeby myslałze mam “oryginalnie” polski system ?

Kruszon92 - dlaczego mieszasz dwa różne wątki w jednym temacie ? :?

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif