SP3 Windows

:? :? Mam Windows XP Home edition czy moge zainstalować :? :?

bo jak kupiłem komputer świat to jest tam instalacja ale pisze że można go instalować w tedy jak ma się 32 bitowy system a ja mam 64 BITOWY AMD :? :?

wpisz w google.pl sp3 xp download i znajdź paczkę dla 64 bitów-są na 100%

dzięki sprawdzę :slight_smile:

operacyjny,

procesor

i w niczym to nie przeszkadza ponieważ twój system operacyjny windows jest 32bitowy i nie wykonuje instrukcji 64bit mimo zastosowania takiego procesora.

Na chwile obecną nie ma sensu instalować SP3 ze względu na masę błędów jakie w nim wykryto, a tym bardziej dla procesorów AMD, nawet microsoft nie zaleca przejścia na SP3 i nie można go pobrać z live update.

michal4152 , zainstaluj SP2 i zaktualizuj system na ile to możliwe, sp3 sobie odpuść

No to kiedy można zainstalować SP3??

wczoraj, dzisiaj, jutro, za miesiąc, rok, godzinę < kiedy chcesz :wink:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=pl

co do błędów:

niektórzy błędy mają [tak jak ja], a niektórzy nie… jeżeli błędy już sie pojawią SP3 można bezpiecznie odinstalować z panelu Dodaj/Usuń Programy :slight_smile:

Ja już SP3 zainstalowałem siebie zaraz po wyjściu go na światło dzienne. Oraz na naprawionym komputerze siostry (Athlon XP 2000+) i na żadnym nie ma problemów.

W dniu 01.06.2008 , o godzinie 18:21 został dopisany post przez Djablo

“niektórzy błędy mają [tak jak ja]” o jakie masz te błędy?

właściwie miałem bo pozbyłem się SP3

1.PC włączał się 4 min

2.totalnie niestabilny

3.wiele opcji typu defragmentacja nie chciały się nawet uruchomić

Nie wiem, co wy macie z tym SP3, ja instalowałem już na kilku kompach i pięknie chodzi.

nasza ukochana firma Micro$hit sama mówi, że na jednym kompie SP3 będzie działać jak ta lala a na jednym może spowodować problemy :wink:

To lepiej w ogóle nie instalować windowsa, bo na jednym kompie działa dobrze, a na innym nie :stuck_out_tongue:

to tego z Windowsem nie porównuj, windows działa tak jak użytkownik z niego korzysta [-X

wiadomo, że nie będzie tak samo działał Win. z 500 programami 3 wiruskami i Nortonem jak np. PC z 1 programem, bez żadnego robaczka i np. Nod’em 32 albo Avastem :wink:

Ten pierwszy przykład to twój tak? :stuck_out_tongue: tylko że ten komp z avastem, będzie pokazywał że nie ma wirusów, a jak wejdziesz w loga to nie nadążysz przewijać stron… :smiley:

Osobiście bym ci nie radził instalować SP 3 szczególnie na systemach/procesorach 64 bitowych, zostań lepiej przy SP 2 do Home Edition albo przejdź na MS Windows Vista SP 1

Szkoda tylko że SP3 nie wyszedł na xp x64…

Nazwij temat konkretnie i usuń zbędne emotki. Poczytaj kolego zasady pisania tematów na forum.