Spadające FPS

Witam.

Problem jest taki.

Po zrobieniu formata dysku systemowego zainstalowałem sobie wszystkie potrzebne sterowniki , kodeki itp. Zauważyłem , że po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach grania np w cs czy warcrafta III strasznie spada mi poziom klatek w grze. Normalnie w cs liczba fps wacha mi się pomiędzy 70-100. Po jakimś czasie schodzi ona do 9-20 fps w akcji. Przed formatowaniem nie miałem nigdy problemu z fps na taką skalę.

Komp jest raczej czysty. Co prawda o tle dołożone działają mi dwa programy więcej niż przed formatem : aqq i sterowniki do klawiatury. Sterowniki do karty mam takie same jak przed formatem. Zacząłem podejrzewać iż problem wywołuje zapychanie się pamięci RAM. Choć wątpię skoro przed formatem było na dysku pełno dupereli które na pewno zjadały ram’u. Zdarzało się , że komputer chodził cały dzień a fps były w dobrym stanie.

Nie mam pojęcia z czego i czy w ogóle powinienem wkleić logi więc nie wklejam nic.

Proszę o pomoc.

PS. Przeinstalowałem sterowniki karty graficznej , poustawiałem jak trzeba [raczej] i sprawdziłem na cs’ie. Na początku normalnie 75 fps. Z czasem spadało aż do 19-40 fps. W czym tkwi przyczyna?

Połączenie internetowe mam w porządku.

Pozdrawiam

odłącz kabelek od neta i włącz kompa -wtedy zobacz.

Jeśli chodzi o CS Source, to zdarza się, że Steam ściąga aktualizacje podczas gry… z Warcraft’em może być podobnie.

Czy fps spada tylko w tych grach czy też w innych też spada?Według mnie przegrzewa się karta graficzna i fpsy spadają