Spadający transfer uploadu plików na Rapidshare

Nie wiem dlaczego tak jest, ale wytłumaczę o co chodzi dokładniej:

Nie mogą być uruchomione 2 programy: jeden to Rapiduploader a drugi to uTorrent.

Jeżeli Rapiduploader jest uruchomiony sam upload jest maksymalny do łącza. A jeżeli w tym czasie uruchomię również klienta do torrentów automatycznie prędkość uploadu spada szybko i praktycznie maksymalnie. Po wyłączeniu uTorrenta wszystko wraca do normy. Wcześniej nie było z tym, problemów. Miał ktoś taki problem?

Korzystając z uTorrenta ściągasz od kogoś, ale równocześnie ktoś inny ściąga od Ciebie, dlatego Ci upload spada.

Masz jednak rację, upload mam ustawiony maksymalnie w utorrent. Po odpaleniu programu prędkość udostępniania od razu maksymalnie rozkręca się. Zapomnaiło się całkowicie o udostępnianiu w tym kliencie. :stuck_out_tongue:

Dzięki za pomoc :wink:

Ogólnie korzystając z uTorrenta (czy innych programów tego typu) zapychasz łącze, ponieważ program wykonuje wiele połączeń…

Możesz np. zmniejszyć liczbę jednoczesnych połączeń w ustawieniach programu.

Ogólnie nie mam problemów przy ściąganiu za pomocą tego klienta. Po prostu zapomniałem o udostępnianiu w tym kliencie. Też nie zawsze ma się taką prędkość udostępnia, co przez to wcześniej nie było tego widać.

Dziękuję Ci serdecznie za pomoc. :slight_smile: