Spadek transferu i problem z szybkością netu-neo TP 1MB


(system) #1

witam.

Bardzo proszę o pomoc. Od jakiegoś miesiąca mam problem z malejącym transferem przy ściąganiu plików. Mam neostradę 1MB- wynik z mojego dzisiejszego testu to: 220,56 kb/sek-download, a 116,24 kb/sek upload. Transfer zaczynam od ok 30:( a kończę na 4 lub 2( Bardzo często bywa też tak,że zwyczajnie zrywa ściąganie lub blokuje się otwieranie stron. Dzwoniłam do TP SA i sto razy przyjmowali zgłoszenie, w końcu przyszedł Pan Magik i stwierdził,że to wina routera(D-Link)... Tylko,że tez router jest tu już dwa lata i czesto go resetuję- więc to chyba jakaś jego teoria.

Bardzo proszę poradźcie co zrobić, bo można nerwy stracić.

Wklejam też log z Hijacka, może tu coś nie tak...

Gdyby ktoś zechciał mi jakoś pomóc- byłabym niezmiernie wdzięczna.

Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich/Jola


(Iwagreg) #2

Witam , na logach się nie znam , ale mogę Ci powiedzieć , że nie jesteś jedyną osobą która ma w ostatnim czasie problemy z neo 1 Mega . Ja sprawdzałem swoje transfery na tej stronce http://speedtest.net/ i były 10-cio krotnie wolniejsze lub czasami i mniejsze od nominalnych . Znam parę tłumaczeń panów , pań z telekomuny np.

"w umowie jest napisane transfer do 1024 Kb/s"

"trwają prace modernizacyjne mające na ceku zwiększenie transferu" , itp

Ta firma to jeden wielki burdel , nikt nie wie o co chodzi i najprostszą metodą jest wciskanie kitu , że wina jest po naszej stronie , a to sprzęt , a to wirusy .

Parę minut temu rozmawiałem z kumplem po skyp-ie jemu powiedzieli o pracach na łączach i ma to potrwać niby do końca tygodnia , zobaczymy . Pozdrawiam i życzę moc cierpliwości do końca umowy .


(Gutek) #3

rattlesnake przeczytaj regulamin zanim coś napiszesz!

usuń wpisy HJT

Daj log z ComboFix


(system) #4

Bardzo proszę zatem o sprawdzenie loga z ComboFixa- załączam- jak Pan prosił. Bardzo przepraszam za wcześniejeszce dublowanie tematu,ale nikt nie chciał mi pomóc:(( Z góry dziękuję.


(Gutek) #5

To nie wina wirusów, nic nie widzę.


(system) #6

Bardzo dziękuję za sprawdzenie. Jaka zatem może być przyczyna? Co Pan mógłby zasugerować?


(Lost World) #7

Błękitna linia aż do skutku.

Zbędniki w Autostracie

Optymalizacja XP : http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

Optymalizacja i odchudzanie XP

Podstawy optymalizacji systemu windows xp :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ymalizacja


(Gutek) #8

Z tego co wyczytam, winą obarczę TP :frowning:


(system) #9

Bardzo dziękuję Wszystkim za pomoc. Tak myślałam,że to TP SA, bo już trochę z nimi walczę...Oni jednak winą obarczali mój komputer. Nic specjalnie w nim nie zmieniałam więc po cichutku myślałam,że to mój wspaniały dostarczyciel netu nawala.... Niemniej jednak bardzo Wszystkim dziękuje za szczere chęci oraz życze wielu sukcesów. Pozdrawiam, Jola