Spadek transferu w neostradzie

(Polopolo1991) #1

Jak w temace. Mam tak od około 3 dni. Typiara z infolinii kazała mi policzyć ile mam protokołów TCP w netstat i ja powiedziałem że ze 21 to ona mówi że 3 to maksimum, że mam syfa na kompie to ja mówię że ne 2 kompach mam tak samo to ona mówi że nie wie. Ale dziwniejsze jest to że strony szybko mi chodzą normalnie, a jeśli chodzi o download to jakoś wolno. Z dobrychprogramów i jak jakies instalki ściągam to tez mam transfer zamiast po 65 to po 20. Z rapida tez mam jakoś wolno. ;/

(Malgoska1795 Oficial) #2

Możliwe, że jakimś dziwnym trafem na 2 kompach masz syf a jeśli nie to dużo z tym nie poradzisz bo w umowie nie masz zagwarantowanej prędkości maksymalnej :roll:

(Polopolo1991) #3

nie mam syfa, bo czyściłem kasperskym 7 i nic nie wykrył. zadzwonie jeszcze raz i bedę i dupe truć póki mi nie naprawia neta. ;D

(Malgoska1795 Oficial) #4

A ten problem występuje gdy masz włączone oba kąpy i korzystasz na nich z neta ??

To że kis nic nie wykrywa to nie znaczy że nic nie siedzi :wink: Jak byś wrzucił do działu bezpieczeństwo logi z hj to na pewno nic by się nie stało a może by coś pomogło :wink:

(Sebos99) #5

Typowa gadka pseudo specjalistów z Tepsy. Po pierwsze po prostu może to być wina przeciążonych łączy i wtedy należy zgłosić pisemną reklamację. Telefonicznie to szkoda czasu.

Po wtóre- jeśli używasz aplikacji dostępowej Neo, należy ją odinstalować, bo zdarza się, że różne problemy powoduje.

Warto zrobić skana Spybotem i Ad-aware dostępnymi za darmo na vortalu lub dać Logi z HijackThis. One na pewno wyjaśnią po kogo stronie leży problem.

Tu masz instrukcje- viewtopic.php?f=16&t=36654

viewtopic.php?f=16&t=213350

(Michalwzorek) #6

Mam ten sam problem z neostradą dzwoniłem i usłyszałem to samo syf albo cierpliwosci…to bylo tydzien temu :confused: postanowiłem poszukać rozwiązania na necie i zgodnie z instrukcjami wklejam loga HijackThis

http://wklej.org/id/d301fc227f

proszę o pomoc ja mam tylko 1 kompa i skanowalem Go Avastem bylo pare trojanow pousuwalem ale nic to nie dalo ;/