Spadek transferu

Mam taki problemik … Kiedy ściągam co kolwiek, z jakiego kolwiek źródła pełną parą i kiedy odpale jaką kolwiek gre to prędkość ściągania raptownie i bardzo maleje. Jest jakieś lekarstwo na to? :frowning: Czego to przyczyna? :frowning:

A czy te gry korzystają z internetu :roll:

Właśnie nie! Nigdy staram sie nie grać podczas ściągania w jakie kolwiek MMORPG itp. ogólnie gry online …

Jakimi programami sciągasz :?

Bardzo dziwna przypadałośc, jesteś pewien ze ma to miejscie podczas grania.

Ile masz ramu moze powodem jest spadek wydajności ale to nie mozliwe aby ingerowało w transfer.

Teraz korzystam z WellGet, Azureus, BearShare. Ramu mam 256 …

Możliwe. Na starym kompie mam tak samo. Gdy coś ściągam bierze full łącza natomist gdy włączę jakąś pamięcio-psiożerną aplikacje transfer spada o ok. 1/5 :?

Jezeli chodzi o te programy to naturalnie transfer moze być rwany, bo to jest p2p więc nie ma sie co dziwić

Wszystko załezy od serwera z którego pobierasz.

Czy korzystasz naraz, i skąd wiesz ze transfer spada, moze być to chwilowa przypadłośc :wink:

Ściągam zawsze pojedyńczo. Nigdy naraz. Ja robie tak: Ściągam WellGet’em z dobrego server’a, przed odpaleniem np. PES5 transfer nie spada ponizej 60kb/s i pisze że plik będzie ściągany ok 30min, kiedy gram ok 30min i wyłączam sprawdzic czy sie ściągneło to transfer jest ok 10kb/s i prawie nic sie nie ściągneło :confused:

A od kiedy to zauwazyłes.

Prawdopodobnie prztczyną moze być spadek wydajności, jak potwierdza aju.

A jak sprawa ma się z wirusami i spyware :?

Korai proszę zmienić tytuł na konkretny - inaczej śmietnik

Wszystko jest normalne, bo klienci P2P są wbrew pozorom pamięcio- i proceso- żerni.

Wniosek: Albo grasz, albo ściągasz. Już nie pytam o legalnosć OBU czynności.

Teraz nazwa odpowiednia?

Co mam przez to rozumieć?

To lipa :frowning:

Że nie pytam. Coś dalej niejasne?

myślę, że na to nie ma lekarstwa… No chyba, że procesor o zawrotnej ilości szybkości… Taki urok windozy i już… Mam tak samo…Gram w c-sa 1,5 na necie i coś ssam mam pingi rzędu 200 wyłączam ping rzędu 30… Ale zdecydowanie bardziej radze poczekać aż sie coś ściągnie i zacząć grać bo gdy grasz i Ci sie wiesza to nie ma sensu, lepiej poczekać te…10-20 minut i zagrać bez lagów : ) Taka jest moja opiniA :slight_smile: Heh POzdrO :!: