Spadek wydajności po aktualizacji

Witam.

Mam pytanie - dlaczego po aktualizacji Visty spadła wydajność w grach ( głównie Crysis)??

Najprawdopodobnie M$ postanowił zmodyfikowac jakieś ustawienia kosztem wydajności… Dla przykładu powiem, że zainstalowałem wczoraj SP1 PL i niedośc, ze ładował sie prawie 70 minut to spowodował, że na stacjonarny kompie system kompletnie się rozłożył… natet system się niezałączał… a na laptopie pacować się niedało… Aero idzie się je**ć system zmula się poza tym wywala napis w prawym dolnym rogu Windows (NT) Kopia Ewolucyjna. (Bild 6001) Tylko krewczłowieka zalewa…

Moja rada nie instaluj aktualizacji szkoda zachodu… Zainstaluj antywirusa na wszelki wypadek…

Mam antyvirusa

OMG co a bez sens ;/ zamiast wzrostu wydajności jest spadek;/

no ja po kolejnych upadatach odczuwam tylko wzrot wydajności…a konkretnie która łatka tak Ci muli sytstem- odinstaluj ja

Jasne… Jak instalujesz 36 jednorazowo to teraz znajdz tą co powoduje zmulenie :stuck_out_tongue: Powodzenia…

ja instaluje zawsze ręcznie po kolei ;]

Mi tak samo Aktualizacje tylko ulepszaja system mniej zwiech itp. a takie są efekty ściągania SP1 który jeszcze oficjalnienie wyszedł powodzenia dalej. Oficjalnie ma być wydany na początku 2008…

Wszystko się instalowało z Windows Update więc nie wiem która. Wzrost wydajności systemu w czasie pracy może jest ale w grach nie ( bynajmniej u mnie).

Czyżby zarejestrowany beta tester ?

Instaluj dalej bety, to będzie wszystko działało poprawnie, powodzenia z takim myśleniem.

Tylko później nie płacz tak jak tutaj że coś nie działa, beta = wersja do testów, więc ma prawo zawierać błędy.

kambab87 Ja nie odczułem żadnego przyrostu, czy to spadku wydajności w grach po update, system trochę wydajniej pracuje, ale w grach żadnej różnicy.

Więc nie wiem co może być powodem spadku wydajności u Ciebie, ale wątpię żeby była to wina aktualizacji.

Co wy, asy robicie, że system spowalnia, zawiechy, zmulenia…?

ASY.

Ale to się stało aktualizacji ;/