Spadek wydajności w grach na windows xp a na 7 nie

witam mam problem zależy mi na windows xp ale niestety moje fps na tym systemie w grze league of legends wariują. Na windows 7 mam 60 fps przy małej akcji spadną do 45 / 48 a na windows xp do 29 / 25 :confused: bardzo mi to przeszkadza dlaczego tak się dzieje ? przecież xp zabiera mniej zasobów a gra league of legends jest kompatybilna z windowsem xp i windowsem 7 :frowning: kartę mam nvidia gt 520 2 gb 64 bit ( wiem wiem słaba ) i wersje sterowników mam wgraną 310.70 taką samą miałem na windowsie 7 i na windowsie xp może aktualizacja sterowników coś da ? w sumie to wątpie :C net frameworka na windowsie xp mam 3.5 a na 7 4.5 ale wątpie że ma to coś do fps prosze o szybką odpowiedź ! Reszta parametrów komputera w opisie

Podejrzewam, że może to być wina niedopracowania sterowników do XP. Karta jest słaba, owszem, ale stosunkowo nowa, a producenci sprzętu mają już głęboko w czterech literach ten stary system (i słusznie). Swoją drogą, oba systemy oryginalne i z zainstalowanymi aktualizacjami?

Tak oryginalne update jest. Da rade jakoś poradzić żeby te fps były w przybliżeniu takie jak na 7 ? dodam że jeszcze dostałem stery na płytce ale zapewne są one starszą wersją i mogą nie chulać prosze o pomoc

Dodane 24.02.2013 (N) 10:44

może by pomogła wersja np 306.23 lub 296.10 jest starsza i może bd lepiej czy w starsze sterowniki się nie bawić ?

Nie wiem czy da radę, no ale próbuj różne wersje sterowników, może z którąś będziesz miał szczęście. Ale radzę powoli przyzwyczajać się do “pogrzebu” XP :wink:

no własnie na tym sprzeciku windows 7 nie zachodzi za płynie zacinające sie okna przeglądarki a windows xp chodzi jak torpeda :stuck_out_tongue: