Spadek zuzycia procesora i pamieci do 0%?

Witam!

Podczas pracy blokuje mi sie klawiatura, i zauwazylem spadek zuzycia procesora i pamieci do 0%, co wydawalo mi sie dziwne, wylogowanie, albo restart pomaga.

http://wklej.org/txt/ffef80146c

Zapoznaj się z tym tematem: viewtopic.php?f=16&t=66889

i zmień tytuł na konkretny. W przeciwnym wypadku ten temat poleci do śmietnika.

A restart programu, którego używasz do pracy pomaga czy tylko restart kompa?? Masz klawiature bezprzewodową?? Jak często się blokuje??

Też mam ten wpis, nie fixuj, jak nie chcesz. Sporo jest kontrowersji, co do tego wpisu… Zajrzyj do: Mój komputer/C:/Windows/SMINST/ i zobacz, czy masz tam plik launcher.exe i odpowiedz :slight_smile: Jeśli jest, to może to być wirus

Jedna uwaga: Nie masz ukośników we wpisach - popraw Przykładowo wpis powinien wyglądać tak: O4 - HKLM…\RunOnce: [Launcher] %WINDIR%\SMINST\launcher.exe a nie tak: O4 - HKLM…RunOnce: [Launcher] %WINDIR%SMINSTlauncher.exe

Mam plik launcher.exe, komputer to laptop. Podczas pracy w notatniku.

A klawiatura?? czesto sie zacina?? Moze kabel od klawiatury za bardzo wymeczony, dlatego przerywa?? co do launchera.exe, rozumiem masz kompa firmy Hp?? Przeczytałem gdzieś, że launcher.exe usadowiony w Windows/SMINST stanowi 2% zagrożenia dla bezpieczeństwa. Na temat wszystkich launcherów, jakie są można przeczytać tu:

http://www.file.net/process/launcher.exe.html

lub tutaj przetłumaczone na język polski:

http://translate.google.pl/translate?hl … pl%26lr%3D