Spadki fps w BFBC2

Witam. Ostatnio zrobilłem upragade pc. Kupilem Intel Pentium g3220, AsRock b85m-pro 4, 2x2 gb ram OCZ Platinum 1600 mhz 1.9v i dysk 500 gb wd caviar blue sata 2. Problem jest taki, że w grze Battlefield Bad Company 2 mam sparki fps. Jak zaczynam rozgrywke mam ok 45 na najwyzszych detalach, a w trakcie gry są spadki co chwila do ok 20 fps. Jest to dziwne, bo na procesorze phenom x2 545 nie mialem takich spadków. Problem też mam w bf4. Jak gram na ultra to mam co pare sec takie zwiechy, a tak to ok 35 fps jakoś. W bf4 prawdopodobnie jest to spowodowane tym ze mam go zainstalowanego na starym dysku sata1 ale bfbc2 mam na nowym i nie wiem co jest przyczyną. Procesor testowalem 30 min w prime95 na 10 priorytecie, wszystko dobrze, dysk nie ma bad sectorów. Aha jak coś to grafike mam GTS 250 i zasilacz OCZ Stealh&Stream 500w.

Co do BF2 ci nie pomogę ale nie dziw się że masz spadki w BF4 na ultra (

Ale w BF4 nie chodzi o spadki fps tylko zaciecie gry na 0,5 sec. Zainstalowałem na nowym dysku i dalej to samo.

 

Ale to też może być problem gry, neta i serwera BF4?

 

Edit:

 

Oczywiście mam na myśli rozgrywkę sieciową.

Nie, to się dzieje jak gram na single.Jak obniże detale to to samo jest.

Sprawdź napięcia i temperatury i je podaj.

Temperatury są w porządku (w stresie max 60), a napięcia chyba też, nie mam jak sprawdzić bo nie mam watomierza a z programu to wiadomo nie zawsze jest zgodne z prawdą. Ale tak wgl to jak wcześniej pisałem mam zasilacz OCZ Stealh&Stream 500w wiec nie ma mowy zeby cos bylo z napieciami zle.

Nawet w porshe zdarzają się problemy z silnikiem.

Screen z HWMonitor.

 

Screen z HD Tune, opcja Health.

 

Czy po modernizacji kompa wgrywałeś świeży system?

Dysk sprawdzałem w hd tune i nie ma badów. Po modernizacji wgrywałem sys na nowy dysk, wszystko jestświeże. Daje screen z HW monitor:

Według mnie to nadal problem twojej karty graficznej lub/i procka. Sprzęt najzwyczajniej w świecie nie wyrabia i masz mikro ścinki.

Aha czyli wg Ciebie za słąby sprzęt? Jak mialem wcześniej Phenoma x2 545 to też tak mialem.

Prędzej grafika nie wyrabia, procesora bym się już nie czepiał.

A czytałem na ionternecie to dużo osób ma problem ze zwiechami co pare sec w bf4 wiec to prawdopodobnie problem z grą. Tylko dlaczego w bfbc2 mam spadki fps :confused: