Spam w wiadomosciach/maliach

Servus,

interesuje mnie ile srednio otrzymujecie spamu tygodniowo.

prosze o udzial w ankiecie…

Ja akieś 2 dziennie :frowning: Zazwyczaj o temacie:

Fw: adam

2 dziennie… to jest luksus…

Ja mam pocztę na wp.pl i wogóle zero spamu. Wszystko ok.

500 tygodniowo spokojnie przychodzi:)

Juz nawet niechce mi sie tego otwierac od razu do kosza z tym

Najlepiej - jedno konto prywatne, tylko dla znajomych etc., i drugie już na fora, grupy dyskusyjne etc. wiedząc, że będzie spam.

Też dostaję pełno spamu przez wcześniejszą lekkomyślność.

Polecam po raz kolejny http://nospam-pl.net

To chyba to samo :stuck_out_tongue:

Ja dostaję tygodniowo z 200-300 takich maili…

@zagorskid:

masz racje! sorry…

nie mam mozliwosci edycji ankiety ( przynajmniej jej nie widze…) ale mysle ze to nie katastrofa… :wink: przyjmijmy poprostu: zamiast ponad 500 -> do 500

@boczi:

dzieki za link…

Najwięcej spamu przychodzi do mnie na końcie na onecie (około 20 tygodniowo), natomiast na wp 1 na dwa tygodnie.

Ja na o2 miałem ciagle spam, teraz na gmialu już mam mniej.

Zagłosowałem na “do 20”.

Mi na wp.pl jeszcze ani jeden nie przyszedł a mam konto od 6 miesięcy! :stuck_out_tongue:

ja otrzymuje o podobnym temacie i juz mnie to denerwuje;/

ja kiedyś dostałem 100 maili w jeden dzień od tego samego kolesia

To ja dostaje do 50 na WP wlasnie 8)

Ja dałem na “do 50 tygodniowo” mam poczte na onecie i tam naprawde jest duży spam :wink: Natomiast na o2 1 na tydzień :wink:

Specjalnie wytłuściłam ten link boczi , bo juz mnie diabli biorą jak czytam kolejne topiki a’propos spamu… I to jeszcze z ankietką… :roll:

Dobra - lili , jesteś świeżym userem na naszym Forum więc i taryfa ulgowa Ci się należy… ;]

Ale wiedz na przyszłość, że wystarczy wrzucić w szukajkę hasło “spam” i masz themy, w których zmagaliśmy się z definicją spamu!

Ankietka jest powalająca na kolana - bo moim zdaniem, user - który przyznaje się do otrzymywania spamu, jest mało roztropnym i przewidującym użytkownikiem netu, bo zazwyczaj rozdaje swoje adresy na lewo i prawo, a stąd prosta droga do stania sie obiektem spamu poprzez generator mail’i! !!

:lol: ja dostaję ok. 100 tygodniowo (czasem w przedziale do 200) na poczte gmail. Praktycznie mi to nie przeszkadza bo wszystko trafia do folderu SPAM, więc nawet o tym nie myśle. Czasem tylko jestem zaskoczony iż tyle tego już się tam nazbierało. :wink:

Na skrzynki które używam na forach, w formularzach, ankietach itp dostaje sporo spamu 150-250 tyg.

Na skrzynke prywatną nie przychodzi spamu w ogóle :stuck_out_tongue:

tegodniowo to dostaję na 5 kont pocztowych ok. 50 spamiastych mejli. najwięcej na pocztę z neo+ i poczta.of.pl. na o2 bardzo mało bo filtr antyspamowy zatrzymuje i w ogóle nie dochodzą do mnie.