Spam :|

ostatnio zauwazylem ze dochodza do mnie na maila rozne smieci ktorych nie chce np od wirtulanej polski “tanie komorki” albo jakies nie wiem od kogo ze moge kupic windowsa za …zl ;/ nie chce tego jak mozna sie tego pozbyc czy to jest spam czy cos ?? pomocy zalacznikow zadnych nie ma w tych wiadomosciach ale nie chce tego dostawac

wejdź na swoje konto na wp i wskaż, które maile (adresy) mają być traktowane jako spam :slight_smile:

albo w outlooku - jeśli z niego korzystasz, możesz założyć reguły wiadomości , które będą traktowane jako niechciane maile

załóż sobie program do sprawdzania poczty MILO SPAM http://www.dobreprogramy.pl/

Jeśli dostajesz reklamy od WP to prawdopodobnie masz w swoim profilu zaznaczoną opcję zgody na takie reklamy lub zaznaczone zainteresowania, odnośnie których dostajesz reklamy. Spróbuj wyczyścić te pola.

zainstalowałem sobie ten program milo Spam i jak biore sprawdz konto to mi sie zawiesza na 25 % i dalej nie sprawdza ?:frowning: dlaczego tak jest :!: :!:

OT :arrow: KOSZ

(ktoś pytał gdzie masz konto i co z nim robisz ??)

outlook nie pomaga bo w tych regulach podaje sie nazwy mailow a ja dostaje ciagle od jakis nowych ludzi czy agenncji jakis :expressionless: nie wiem jak zablokowac taka rzecz:(

Nie tylko nazwy - opcji masz więcej

A poza tym - możesz też chyba

zablokować dany adres( Wiadomości/ Zablokuj nadawcę)

ale to i tak nic nie da bo tych nadawcow ciaglle jest wiecej np dzis napisze do mnie jakis charmaine hinton a jutro np Mrs Amina Ige