Specyficzne błędy stacji roboczej

(Andrzejno) #1

zauważyłem, że w Narzędziach Administratora mam dośc sporą ilość błędów, które się kryją pod usługą stacji roboczej. Nie wiem skąd mogło mi się to wziąść. Otóż od momentu przeinstalowania sobie systemu pobrałem sobie Odkurzacza, aby mi robił w miarę porządki w komputerze.

Jednak co zauważyłem, że chyba błędnie kasuje pliki internetowe, które można wykasować.Tak przynajmniej mi się z tego wydaje.

Poza tym skonfigurowałem sobie przeglądarkę Mozillę Firefox aby może mi się szybciej otwierała programem, czy to narzędziem ( nie wiem co to może być) ale chyba narzędzie Fire Turne for Firefox, tak to się nazywa.

Nie wiem czy mieliście z tym do czynienia, ale właśnie to miałem. Teraz to sobie wykasowałem, bo wcale co nic nie daje, ale tam sobie utworzyłem kopie roboczą.

Ja podejrzewam, że jednak przyczyną tych błędów jest wykasowanie jakiś plików przez program Odkurzacz, który mi może nie zupełnie to wykasował, ale przeniósł mi to do kopii zapasowej.

te wszystkie błędy są w podglądzie zdarzeń.

Jak narazie to nic specjalnego nie odczuwam, ale kto wiem co może być potem. Nie wiem czy to nie jest sprawa tego.

Poza tym wykryłem jakieś dziwne braki sterowników urządzeń, nie wiem skąd to wszystko się wzięło

Czy pomożecie mi w tym????????

(Matnis5) #2

Skoro podałeś tylko ogólnikowe informacje to mogę tylko podpowiedzieć tak:prawoklik na błąd w podglązie zdarzeń>właściwości-odczyt numeru błędu.Następnie przechodzisz na stronę:http://support.microsoft.com/search/ i wpisujesz w pole wyszukiwania identyfikator błędu nr.....po czym szukasz przyczyny w dostępnych rozwiązaniach.

Nie zawsze się to sprawdza ale od czegoś trzeba zacząć.

(Andrzejno) #3

dokładnie nie umiem już tego opowiedzieć, to co umiałem to opisałem te błędy.

Poza tym jeszcze inne błędy tam są określone np, brak sterowników jakiegoś urządzenia, ale postaram sie zastosować do tych zaleceń, może to coś pomoże.

Już co prawda coś myślałem nad tym, ale nie za bardzo chciało to wychodzić.

Poza tym jeszcze jednam sprawa. otrzymuję komunikat od Kasperskiego, że chyba nie może się z czymś tam połączyć, ale już nie pamiętam o co tam chodzi, w każdy razie jak narazie nie jest to groźne zjawisko

(Matnis5) #4

Andrzejno 1964 napisał:

Poza tym jeszcze inne błędy tam są określone np, brak sterowników jakiegoś urządzenia.

Aby sprawdzić od którego urządzenia brakuje sterowników trzeba wejść do menadżera urządzeń i tam popatrzeć przy którym urządzeniu znajdują się informacje o dysfunkcji sterowników.Zależnie od tego co tam jest trzeba pomyśleć o ściągnięciu odpowiednich dla danego urządzenia sterów

bo z pewnością coś tam Ci przestało działać o czym jeszcze się nie przekonałeś(np CD-ROM).

(Andrzejno) #5

patrzyłem na manadżera urządzeń, ale tam jest wszystko ok

Patrzyłem już na stronie supportu, więc to niektóre z tych błędów się tyczny plików do drukarek, ale wydaje mi się, że to są błędy czego innego

Bo informacja podaje mi, że to wszystko jest przyczyną przeglądarki komputerowej

Identyfikator zdarzenia

7001 tyczy się to plików do drukarki, której nie mam

7024 tyczy się poslańca, który jest wyłączony

5727 nie ma tego, ale za to jest 2003, który wskazuje, że to tyczy się PowerPointa

Ale wydaje mi się, że wiele z tym informacji to chyba są błędne, bo w podglądzie zdarzeń jest inna informacja na ten temat

Tam chodzi o jakieś sterowniki, ale to właśnie nie jest wyjaśnione o jakie to sterowniki chodzi

To tyle co moge jak narazie podac