Specyficzny klient poczty

(Djluki) #1

Przeczytałem kilkadziesiąt tematów na temat klientów pocztowych na tym forum i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.

Dlatego ośmielam się rozpocząć nowy temat :wink:

Poszukuję klienta pocztowego, który będzie spełniał moje dość specyficzne wymagania:

-

(Grzesiekj) #2

Witam.

Czy już jakiś program pocztowy był testowany / używany? Z tych co są nic nie da się wybrać?

(Damgora) #3

To chyba mocno ograniczy listę propozycji tylko do tych najpopularniejszych. W sumie resztę wymogów spełnia większość popularnych programów.

Próbowałeś już jakieś klienty, może Thunderbird, Outlook albo Poczta systemu Windows (Outlook Express)?

(sosen86) #4

The Bat - sprawdzałeś?

(Waldemar) #5

Witam.

W nawiązaniu do przedstawionych wymagań, jednym z klientów pocztowych spełniających ww. oczekiwania jest TheBat!

Jest w polskiej wersji językowej. Ponadto jest polska strona fanów niniejszego klienta. Dostępna jest również wtyczka antyspamowa pod nazwą "AntispamSniper". Posiada opcję automatycznego wykonywania backupu na wskazany dysk.

Dodam, że osobiście korzystam z niniejszego klienta od wielu lat i nigdy jeszcze mnie nie zawiódł.

Pozdrawiam, i życzę udanych testów.

http://www.thebat.pl/

(Djluki) #6

Dziękuje za pomoc :smiley:

Wybrałem The Bat. Najlepiej wykonuje backup poczty - odpowiada mi to w 100%. Ma dość rozbudowane możliwości. Możliwość podpisu certyfikatem niekwalifikowanym, Kaspersky wydaje do niego specjalną wtyczkę. Mam nadzieję tylko że żadnych problemów z ewentualnymi exploitami na TheBat nie bedzie :stuck_out_tongue: Już założyłem zamówienie na wersję Pro - czekam na kuriera:)

Co do innych programów. Część próbowałem i:

-