Speedtouch 330 na Windows 7


(Marcin0392) #1

Witam. Dzisiaj kupiłem laptopa z zainstalowanym systemem Windows 7 x64. Zabrałem się za instalacje neostrady, modem Speedtouch 330. Niestety, instalacja z płytki nie rusza. Próbowałem ze sterownikami do systemu Windows Vista, faktycznie, modem niby zainstalowany, lampka ADSL się świeci, ale po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła wyskakuje komunikat, że nie znaleziono modemu. Czy jest jakiś sposób na zainstalowanie neostrady na tym windowsie czy konieczny jest zakup Routera? Bardzo proszę o pomoc. Wiele szukałem, nawet na tym forum, ale póki co nic nie mogę zrobić.


(Crawd) #2

Witam.Przeczytaj ten toopic:

http://forum.dobreprogramy.pl/windows-speedtouch-330-t328818.html


(Irabuntu) #3

Próbowałem kiedyś wg. tego: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1236250.html


(Symoszyn) #4

Witaj

Sprubuj zrobić w ten sposób. Odinstaluj to co zainstalowałeś, gdy skończy się deinstalacja modemu odłącz go od komputera i zrestartuj komputer. Musisz mieć sterowniki od modemu na Vistę 64 Bit. Gdy już będzież miał te sterowniki. Musisz ten instalator modemu zainstalować w trybie zgodności z Win Vista SP2 i uruchomić go jako Administrator. Podczas instalacji modem musi być odłączony od komputera. Powinno zadziałać.

_ Pozdrawiam i Powodzenia _

Link do sterowników ----> http://www.64bitdrivers.com/search.php?s=speedtouch%20330%20driver%2064%20bit&redirect=/driver.php?id=1324


(mb2707) #5

Miałem też trochę problemów ze sterownikami do tego modemu, ale z trudem jakoś je instalowałem ( w menadżeże urządzeń szukałem nie znalezionych sterowników i podawałem ścieżkę do nośnika DVD aby tam znalazł sterownik - były przystosowane do xp) lecz po czasie coś się stało że net całkowicie przestał działać wiec zadzwoniłem do serwisu tyle, że do Multimedii i wymienili mi bezpłatnie modem na router i bez problemu wszystko działa.