SpeedTouch 330 Sterownik Kablówka problem

Witam

Mam problem z internetem kablówką szeptel mój system to Vista odinstalowałem program do połączeń z internetem i chciałem ponownie go zainstalować nie chciał mi się zainstalować sterownik i uaktywnić internet dlaczego tak jest próbowałem już wszystkiego.

Proszę o pomoc

A wcześniej na Viście działał??

Winux , tak odinstalowałem go i zainstlowałem i teraz juz nie działa wcześniej działał jak należy :cry:

Dodane 27.01.2010 (Śr) 23:31

Oto fota z tego błędu który mi wyskakuje

djd0y5va83teu2exlo4.png

Spróbuj przywrócić poprzedni sterownik. Może przez przypadek usunąłeś także coś czego nie było na płycie?

CeMeNT , dobra ale jak to zrobić ?? a możę pójdę do kolegi i pożyczę od niego płytkę ??

Na Viście to ja nie za bardzo wiem… Prynajmniej w XP było:

Start>Panel Sterowania(Klasyczny widok)>Narzędzia administracyjne>Zarządzanie komputerem>Po lewej klikasz na Menedżer urządzeń>Spróbuj w tych drzewkach znaleźć swój modem>Klikasz 2x LPM na niego>Przechodzisz do zakładki Sterownik> i tam masz:

Aktualizuj sterownik

Przywróć sterownik

Usuń/Odinstaluj sterownik

Szczegóły.

Wybierz sobie którąś z tych pozycji i jazda. Przypominam, że tak jest w xpeku, jak w Viście jest - nie wiem. Pracowałem na niej może 2 razy. Powodzenia.

Dodane 28.01.2010 (Cz) 13:59

Albo masz na płycie stery do XP. Mój wujek też miał ten sam dylemat dopóki przeczytał, że stery na płycie na Viście nie pójdą…

Zaraz, zaraz o czym wy piszecie przecież SpeedTouch 330 to jest modem do np Neo czyli do ADSL a nie do kablówki ??

bananjp , ale ja nie mam neo tylko internet normalny szeptel z kabla siec

Dodane 28.01.2010 (Cz) 15:20

CeMeNT , Sprawdziłem to nie ma tam tego modemu mojego wszedlem na visice i nie ma

Dodane 28.01.2010 (Cz) 15:38

CeMeNT , Zrobiłem według twojej instrukcji ale jak jestem już w sterowniku SpeedTouch Networking Support to nie ma aktywnej opcji przywróć sterownik no to odinstalowałem i znów włożyłem kabel do usb i próbuje zainstalować sterownik ale nadal to samo

Czy mówimy o tym modemie ?

250pxspeedtouch330silve.jpg

bananjp , ja mam trochę inny taki czarny i kwadratowy ;p

g3s8fjetqleuk1qmglf.jpg

Czy do mieszkania wchodzi kabel telefoniczny zakończony gniazdkiem telefonicznym, czy gruby kabel koncentryczny ??

telefoniczny zakończony gniazdkiem chyba a to cos ma do tego ??

Formułuj pytania dokładnie, napisałeś “net kablówka”

Odinstaluj modem zrestartuj kompa, zainstaluj ponownie i czekaj na synchronizacje modemu, jeżeli Ci się nie zsynchronizuje to dzwoń do dostawcy.

przechwytywaniemg.jpg

bananjp , Juz tak robiłem odinstalowałem zainstlowałem i nic kompletnie nic

Dodane 28.01.2010 (Cz) 17:12

I jak nieraz próbuje to zainstalować to mi się udaje i mam taki komunikat poniżej ale jak naciskam zamknij znowu mi się wyświetla instalacja tego sterownika i wtedy mam już błąd

cgedky3xvanetun8cms3.png