SPEEDTOUCH 546I v6 problem z połączeniem modem>PC

Siema

Od niedana posiadam modem SPEEDTOUCH 546i v6(SPEEDTOUCH 546T2) i mam z nim problem a mianowicie nie może on połączyć się z PC po około 30sek w modemie zapala się czerwona dioda POWER i modem się (chyba) restartuje i znowu próbuje uzyskać połączenie z samym PC przytrzymywanie RESET nic nie daje co robić chciałbym dojść do samych ustawień tego modemu

Modem do PC podłączony kablem RJ45

10.0.0.138<----->192.168.1.254–adresy te nie działają ponieważ PC nie dostaje nawet przydzielonych IP

Jak go ustawić aby działał

Pomoże ktoś

Dodane 30.01.2012 (Pn) 14:19

Dodam że kabel w 100% jest sprawny

Prosto z instrukcji obsługi : “Power Red - Power on, self-test failed, indicating device malfunction” czyli Test zasilania zakończony niepowodzeniem, wskazuje uszkodzenie urządzenia.

co do łączenia się z urządzeniem to można używać http://speedtouch.lan lub 192.168.1.254

spróbuj zresetować przyciskiem z tyłu. Sprawdź czy aby na pewno podpiołeś poprawny zasilacz. Wtyczki są standaryzowane i identycze w wielu urządzeniach, ja ostatnio pomyliłem zasilacz od telefonu stacjonarnego z tym od swojego routera i dziwiłem się czemu miga i nie działa :stuck_out_tongue_winking_eye:

zasilacz mam dobry klikanie reset nic nie daje