Spis --Mp3-- do postaci pliku txt itp

Poszukuje program, ktory wykona mi spis>>katalogow czy mp3 do postaci pliku txt np. (funkcja kopiuj, wklej przy duzej ilosci albumow jest bardzo uciazliiwa) zarowno bezposrednio z plyty czy z dysku

mile widziane linki :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: dzieki

Chcesz linki, oto i on:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=spis+cd :stuck_out_tongue:

Nie wiem czy to będzie 100 % rozwiązanie Twojego problemu, ale zawsze możesz zerknąć :smiley:

Na PW proszę

Kasacja

–asterisks-- psujesz cala ucieche z korzystania z forum po co kasujesz post ,a jesli juz musisz to robic, to niecytuj textu wyjetgo z kontekstu zdaniowego, tylko caly (bo w taki sposob podajesz falszywy obraz postu) ,a najlepiej w takim przpadku kasuj sam post i niecytuj go, bo sam widzisz robi sie sie balagan na forum i to moderator go robi niestety, taka moja mala uwaga>>>i w sytuacji, ktora tego niewymaga zostaw post tak jak jest >bedzie ladna, czytel. i przejrzysta oraz klarowana atmosfera

na forum :wink: :wink: pozdro

A może pozostawmmy samym zainteresowanym (czyli moderatarom) metody moderacji na forum. Zostały one wypracowane przez całe nasze grono i jak na razie nieźle się spisują. Po co mamy potem wysłuchiwać tekstów w stylu: “Nie ma mojego posta, kto go wykasował i proszę podać szczegółową motywację decyzji”. Tak jest wszystko jasne i klarowne.

Mistake, fiesta :!: Zainteresowani są, jak widać, nie tylko moderatorzy. A zdanie, na ten temat, Koleżanki nie jest takie odosobnione, żeby je sobie, od tak, zbagatelizować… :roll:

Jest taki bardzo mały prgramik r-gen, strona autora nie działa ale jak chcesz to mogę Ci przesłać mailem. Pozdrawiam