Spis programów komputerowych

Hej :slight_smile:

Pilnie poszukuję spis programów komputerowych które powstały, wie ktoś gdzie można znaleźć taki spis, jest mi bardzo potrzebny. Albo polecić jakiś serwis gdzie można takie nazwy znaleźć oczywiście chodzi mi o nazwa po nazwą a nie, nazwa i opis.

A na forum jakiego vortalu piszesz ten post? Podpowiem: dobreprogramy.pl - tutaj znajdziesz bardzo dużo nazw programów. Tak samo na innych stronach, które gromadzą programy, np. sofpedia.com, download.com itp. itd.

Wiem że na forum vortalu z oprogramowaniem komputerowym. Ale mi chodziło czy gdzieś jest dostępna taka lista, nie bawiąc się tak jak w wypadku tego vortalu w kopiuj/wklej nazwę. Chodzi mi o taką gdzie jest np podział: programy graficzne i cała lista programów graficznych bez opisów same nazwy. No ok czyli pozostało mi kopiować ręcznie nazwy programów. No to może jeszcze zapytam Was, ile według Was powstało na chwile obecną programów komputerowych? Chodzi mi o pisane przez firmy a nie amatorów.

To tak samo jak byś zapytał ile do tej pory napisano książek.

Nikt nie zna odpowiedzi na takie pytanie :stuck_out_tongue:

a i tak jest wiele programów domowej produkcji

zależy czy chodzi Ci o takie opatentowane czy wszystkie…

opatentowane

ExPlOiT , Jestem przekonany, że post kolegi fiesta , wyczerpuje temat. Gdyby jednak ktoś chciał się w to bawić to przenoszę ten wątek do luźniejszego działu.