Spis treści w MS Word 2007

W jaki sposób w Wordzie 2007 robi się automatyczny spis treści? Czy ktoś może mi to opisać krok po kroku bo próbuję i nie wychodzą mi efekty, jakie bym chciał. Przyjmijmy, że mam coś takiego:

WSTĘP ........2

ROZDZIAŁ 1 ......... 4

  SEKCJA 1 .......... 8

  SEKCJA 2 .......... 12

  SEKCJA 3 .......... 24

ROZDZIAŁ 2 .........36

ROZDZIAŁ 3 ......... 56

Chcę, aby po kliknięciu na dany napis ROZDZIAŁ albo SEKCJA program przenosił mnie do wskazanego miejsca w tekście (coś jak hiperłącze w html) i żeby numery stron w spisie treści automatycznie się poprawiały, jeśli przybędzie albo ubędzie jakaś pagina.

Odwołania\Spis treści\Tabela automatyczna.

Akurat tyle to ja wiem, ale co dalej? W jaki sposób np. mam zrobić, aby ROZDZIAŁ 1 był podlinkowany?

mam office 2010

ale powinno zadziałać jak zaznaczysz tekst w spisie, utworzysz na nim hiperłącze do miejsca w danym dokumencie. I tam po nagłówku możesz znaleźć, jeżeli użyłeś takiego stylu.

pozdrawiam

Najpierw tytuły rozdziałów sformatuj używając stylów (np. Nagłówek 1, 2 etc.), a potem wstaw spis treści. Aktualizacja spisu: PPM na spis i Aktualizuj pole -> aktualizacja całego spisu.

Problem rozwiązany. Dziękuję za konkretne wyjaśnienia. Pierwszy raz robiłem coś takiego, ale nie jest to trudne. Wystarczy zrozumieć mechanizm działania, a reszta jest już prosta. Raz jeszcze dziękuję za wsparcie.